Výměna II – v.á.n.o.č.n.í.

A je to tu:-). Domníváme se s Martinou z blogu Decór blanc, že je na čase pustit se do vánoční výměny. Ti, co sem chodí pravidelně, už vědí, o co jde.  Můžete kouknout na tu minulou tady a tady.

I tentokrát to bude podobné:

baví-li vás tvoření, máte-li rádi překvapení a chcete-li se zapojit, nahlaste se do komentářů, zanechte kontakt do 26. 11. 2017 a v následujícím týdnu budou vylosovány dvojice, které by si během prosince měly udělat radost vlastnoručně vyrobenými výrobky. Dvojice budou zveřejněny na tomto blogu.

Samozřejmě platí, že chceme, abyste o výměně poreferovali na svém blogu, případně IG. Nemáte-li ani jedno, rádi zveřejníme vaše fotky u nás:-).

Martina je teď bohužel více pracovně zaneprázdněná, takže se hlaste ke mně.

Vím, že někteří měli s vkládáním komentářů v minulosti problém, proto bude-li to váš případ, kontaktujte mě přes Instagram nebo mail na info@nordicpassion.cz. Já vás pak následně vložím do komentářů.

 

 

Věřím, že se zapojíte podobně jako minule, nebo že vás bude i více a zpříjemníme si tak nejkrásnější čas v roce, adventní čas. Moc se na to těším:-).

Mějte se.

41 Comments

 1. Helena

  U něčeho takového nemůžu chybět :o)
  Marcelko, hlásím se a přeji hezký den. Helena

 2. Tak ja to taky tentokrat prubnu, minule jste me navnadily! Sice s casem jsem porad nejak na stiru, ale ta lakava predstava udelat si Jeziska jeste pred Jeziskem…;-)

 3. Marcela - Nordic Passion

  pres mail se hlasi Marcela Novakova az z Irska, povolila jsem ji vyjimku:-)

 4. Marie Škopíková

  Dobrý den,
  sice nejsem kdo ví jak manuálně zručná, ale také bych se ráda zapojila.
  Marie Š.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )