Pojďme si udělat radost a překvapení:-)

Zcela spontánně se zrodil nápad ve spolupráci s Martinou z blogu Decor Blanc.

Baví vás tvoření?

Máte rádi překvapení?

Pokud ano, zpozorněte.

S Martinou jsme vymyslely takový výměnný obchod, ale obohacený o překvapení a snad i radost z tvoření, jehož cílem je potěšit. Máte-li chuť se zapojit, stačí se ozvat jedné z nás sem na blog nebo do mailu. Za 14 dní vylosujeme dvojice, které si v následujících dnech poštou vymění nějaký výrobek, prostě jen tak, pro radost:-). Nebudete vědět, kdo bude váš partner, až po vylosování, nebudete vědět, co vám přijde, až po doručení. Samozřejmě pokud bogerky znáte, asi budete tušit… Tak co, máte chuť do toho jít?

Cena výrobku/dárku není daná, cílem je potěšit někoho jiného, kdo vám na oplátku udělá radost zase svým výrobkem. Je mezi námi mnoho tvořivých lidí. Věřím, že i takových, co jsou pro legraci a mají chuť udělat něco trochu vzrušujícího a nevšedního.

Jediné, co musíte udělat, je přihlásit se, po vylosování odeslat na danou adresu svůj vlastní výrobek a nakonec o tom poreferovat na blogu, protože i my bychom rádi zpětnou vazbu a taky jsme zvědavé, co kdo vyrobil;-).

My s Martinou jsme první účastnice:-).

 

 

 

 

 

Budeme rádi, když se zapojíte.

Mějte se fajn.

21 Comments

 1. Miroslava Hajníková

  Tak to je krása, jednoduchý nápad, a kolik udělá radosti, ráda se přidám, díky, Mánička

 2. Anonymous

  Rada bych se zapojila, pokud nevadi, ze nejsem blogerkou,ale pouze pravidelnou ctenarkou blogu. Rada tvorim,proto posilam svuj e-mail: RablovaR@seznam.cz Zdravim a tesim se.Romana

 3. Damy, to je uzasny napad! Bohuzel ja jsem ted s casem velice na stiru a dost by me mrzelo poslat neco osizeneho, takze se nezucastnim, ale doufam, ze to neni posledni akce tohoto druhu, priste se prihlasim zcela urcite! 🙂 Tak at se vse vydari a preju hodne radosti z darecku!

 4. Marcelko, výzva se mi moc líbí, ale já moc netvořím, nepletu ani neháčkuji a tak jsem přemýšlela, s jakým vlastnoručním výtvorem se zapojit. A protože je mi bruska na dřevo a smirkl papír bližší, než háček a jehlice, tak nápad byl na světě. Výrobky jsem začala tvořit dnes, udělám rovnou dva, abych měla památku i já na tuto skvělou akci.
  JDU DO TOHO S VÁMI.

 5. Marcelko, hlásím se! Jednu výměnu jsem již podstoupila, byla fajn, jdu do toho opět 🙂 Jste skvělé, že si organizaci berete na starost 🙂 Ivana

 6. Já stejně jako Dáša nepletu, neháčkuji a navíc mi moc není blízká ani bruska a šmirgl :-). Ale nápad, co bych mohla poslat mám. Jen se pro jistotu ptám – jsou nějaké limity (časové nebo pokud jde o minimální hodnotu dárku?

 7. Helena

  Marcelko, hezky jste to vymyslely, jdu do toho a těším se!
  Přeji hezký den, Helena

 8. Tiež sa trochu bojím, ako budem stíhať a čo z toho vylezie (myslím spod mojich rúk). Ale idem do toho. Mám rada prekvapenia aj výzvy a s radosťou niekoho poteším. 🙂

 9. Anonymous

  Dobrý den,
  ač nemám blog, ráda bych se zapojila do Vaší pěkné akce.
  Děkuji a zdravím
  Monika S.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )