Výměna – dvojice

je to tu! Máme dvojice:-).

Losoval můj syn. Předem jsme se dohodly s Martinou, že pokud bude lichý počet účastnic, Martina se výměny ujme, i když bude měnit 2x. A celkový počet lichý byl, tak se nedivte, že jméno Decor Blanc tam figuruje opakovaně.

 

Připomínám, že jsme současně losovali ze zájemkyň na obou blozích – Nordic Passion i Decor Blanc. Tak se hledejte. Pokud byste se náhodou nenašly, dejte určitě vědět co nejdříve!!!

Jména kurzívou jsou účastnice hlásící se z mého blogu – jen pro snazší orientaci.

 1. Martina Puchingerová  – Helenka D.
 2. Radka  – Mon Café Blog
 3. Anička – Decor Blanc
 4. Kateřina – Monika
 5. Morkušovic – Ondruchová Katka
 6. Marcela c.ram… – Mánička
 7. Veronika P. – Nordic Passion
 8. Věrka – Stáňa
 9. Ivanka za městem… – Johane
 10. Dáša – Majka
 11. Jitka Svobodová – Dekoraté – amatér
 12. Andrea – Hejdučka – Deer Meadow
 13. Danka 3+1 – Ivana knoflík
 14. Jana Zakova – Lucie Jandlová
 15. bylucilo  Lucie – Rablová R.
 16. Letitia – Romana
 17. Monika S. – Decor Blanc

A jak dál?

Během dneška byste od nás měly obdržet maily s kontaktem na tu druhou ve dvojici. Pak už je to na vás. Vyměňte si adresy, dohodněte se a udělejte si radost:-). (Pokud by se tak nestalo, dejte vědět, mohla jsem se překlepnout a mail nedorazil.) My se budeme těšit na fotky. Vy, co jste se hlásily u Martiny, posílejte své fotky k ní. (Ti, co nemají své blogy.)Vy, co jste se hlásily zde, zase mně na info@nordicpassion.cz. Propůjčím vám svůj blog k prezentaci dárků. Zkuste si věci vyměnit během 10 dní, ale pokud vám do toho něco vleze, svět se nezboří.

On některých z vás mail nemám. Prosím Lucku – by Lucilo, Moniku S. a Dášu, pošlete mi na mail kontakt, ať ho můžu poslat vašim partnerkám:-).

Budu ráda, pokud budete posílat i informaci o tom, že u vás na blogu je článek o výměně. Ráda na něj upozorním i tady:-).

A ještě pár šeříkových fotek.

 

 

Mějte se krásně. Ještě jednou děkuji za účast v tomto pilotním díle a budete-li chtít, můžeme to někdy zopakovat. Já osobně se moc těším na fotky a články:-). A hlavně na Verču, které budu dělat radost já:-).

6 Comments

 1. Já se tak těším 🙂
  U nás má šeřík zatím malá poupátka, Tobě už takhle krásně kvete?
  Po zimě sčítám ztráty, nepřežila to japonská vrba, tak přemýšlím, že místo ní pořídím Tamaryšek. Jaký máte vy, čtyřmužný nebo pětimužný?

  • M.

   Chapu:-)))
   U nas vykvetl ted, mate se na co tesit:-)
   Vrba – to se divim, zdaji se mi odolne. A koukam, ze jsi na tamaryšky odobornik, i když ho nemas:-), ja netusim, ze je nejaky 4 nebo 5 muzny:-))), takze nevim. Jen vim, ze jsou dva druhy, jeden kvete ted na jare a druhy později, my mame ten jarni. Pekny den. M.

 2. Vidím, že ti šeřík vydržel lépe než mně. Můj byl uvadlý snad během dvou hodin.
  A využívám komentáře, abych i sem napsala to, co už jsme si psaly spolu – mail pro mou partenrku do výměny se mi vrací jako nedoručitelný, takže pokud to tu čte, tak ji poprosím, aby se mi ozvala (třeba přes můj blog – stačí rozkliknout mé jméno)

  • M.

   Stano, vydrzel asi nšcele tri dny, lepe ten tmavy, bohužel. Dekuji za zpravu, snad se nam ji podari sehnat:-).Pekny den. M.

  • M.

   Jdu na to juknout, kazdopadne protějšek uz o Vas vi. Ozvete se, pokud opet nic nedorazi. Jdu na to. Pekny vecer a omlouvam se. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )