Z ložnice

Po dlouhé době se naše ložnice opět změnila pouze v ložnici poté, co nějakou dobu fungovala i jako moje pracovna. S radostí jsem odvezla všechno učení do práce a trochu si ji upravila. Využila jsem i nové doplňky. Věšák mám doma možná už rok, tak se konečně dočkal využití. I nástěnnou dekoraci z trávy jsem umístila tam, kam jsem ji dlouho umístit plánovala. Místo žebříku bych ráda pověsila zrcadlo. Noční stolek je provizorní, stále hledám ten pravý.

Dnes jsme zakončili maturitní zkoušky na naší škole. Jsem ráda. Každý den padám únavou. Možná je to tím, že jsem si odvykla vstávat a stále si nemůžu zvyknout, možná tím velikým soustředěním, které mě zmáhá, možná počasím a dost možná vším tím dohromady. Těším se na víkend. Moc!

Mějte se hezky.

6 Comments

 1. Marcelko, děkuji za fotky z příjemné ložnice, moc přeji trochu klidnější dny – doba maturit je vždycky hodně náročná, letos asi dvojnásob.
  Hezký večer, Helena

 2. Já měla výhodu, že jsem jako domácí pracovnu využila synův bývalý pokoj, s nímž jsme ještě nestihli nic udělat a využívám ho normálně jako hlavně sušárnu a žehlírnu. Ale aspoň jsem uklidila hromadu krámů na psacím stole… Nicméně by ten pokoj zasloužil rekonstrukci celkovou.
  Máte v ložnici krásný koberec… a i jinak působí útulně.

  • M.

   Dekuji, Stano, prave ze ja o podobnou mistnost prisla, kdyz zacal manzel pracovat z domu, tyhle mistnosti jsou poklad. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )