Vánoční překvapení

Dovolte mi ještě na chvilku ohlédnout se za Vánocemi. Ráda bych vám ukázala překvapení, které jsem našla pod stromečkem. Byla to přírodní kosmetika z obchodu Krásná každý den. Objevila jsem ji chvilku před Vánocemi a objednala jsem si balíček. Ráda bych totiž postupně přešla zcela na kosmetiku přírodní. Pro mě novinka, takže se chystám vyzkoušet různé značky i obchody.

Už při nahlédnutí na stránky mé oko zaplesalo – moc se mi líbí. Když balíček dorazil, musela jsem obdivovat, jak pěkně je zabalený. Bylo vidět, že si někdo dal záležet, toho si cením. Produkty už používám, zatím jsem spokojená. Konzistence krémů je fajn, jen tedy u vanilky a kokosu cítím jemné hrudky, něco jako jemnější peeling, ještě se budu pídit po příčině, zda to tak má být. Odličovací krém a růžová voda mi moc vyhovují. Co objednám příště, je kofeinový oční krém. Objednala jsem si vzoreček a je velmi příjemný.

A proč o tom píšu? O Vánocích mě kamarádka mile překvapila, když jsem pod stromečkem našla další produkt této značky a jak jinak než v úhledném balení. Masážní kostka. Zatím jsem nevyzkoušela , ale těším se na ni moc. Vůně je víc než příjemná.

Zároveň jsem jako poděkování za dětské věci, které jsem darovala jedné mamince, dostala ještě růžový peeling a meruňkový olej. Peeling nádherná vůně, včetně nádoby, zrovna tak i lahvička oleje je krásná, ale tam ta vůně není výrazná, jak jsme zvyklí u klasických produktů s vůní meruněk. Vyzkoušet jsem vše zatím nestihla, ale velmi se na to těším:-).

Jen podotýkám, že nejde o žádnou účelovou reklamu, pouze o sdílení radosti z dárku :o), třeba přírodní kosmetika láká i vás a budete se inspirovat, to už nechám na vás:-).

 

gifts

 

gifts2

 

Manžel mě mimo jiné potěšil tím, že mi koupil oblečení. Vím, že není mnoho chlapů, kteří se do toho pouští, proto si toho cením a moc děkuji:-). Líbí se mi, je v mé oblíbené barvě nejen na oblečení – šedé, a dokonce se do něj vejdu:-).

 

 

presents2 (2)

 

Snad i vás dárky potěšily a našli jste pod stromečkem nějaké milé překvapení.

Zdraví

podpis_V1

2 Comments

  1. Anonymous

    Marcelko zdravim!Moc krasne veci ,Moc se to manzelovi podarilo,Prirodni kosmetika me take zajima a uz jsem par veci vyzkousela,ale zatim jsem asi nenasla to prave.Budu cekat na dalsi tvoje komentare. Zdravi M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )