Podzim u nás doma

Hezký sváteční den.

Právě si užívám pár hodin jen pro sebe, děti s manželem vyrazily do kina a já jsem chvíli sama.

Měla jsem původně v plánu balit vánoční dárky (ano, vím, asi se teď všichni divíte, ale když já balím, potřebuju čas a prostor, abych si vše rozložila a mohla v klidu pracovat a nemusela se strachovat, zda mě syn či dcera v danou chvíli nepřekvapí, protože u nás se pořád věří, i když “mami, kluci ve škole říkali, že dárky nosí rodiče” už také proběhlo, ale zatím jsme to ustáli, takže právě toho volného času je jak šafránu a já toho chtěla jednoduše využít, když už několik dárků nakoupených mám). Nakonec jsem se klasicky pustila do úklidu (teď se možná zase popadáte za hlavu:-) ) a vyměnila závěsy apod., takže je tu chvíli uklizeno a zase trochu změna.

Podzim je letos jak malovaný. Vyrážíme na výlety a já se snažím to zachytit foťákem, o tom zase příště. Teď ale podzim u nás doma v jídelně.

Užívejte volna, někde mají děti prázdniny celý týden, já tedy ne, ale pár volných dní mám ještě k dobru:-).

8 Comments

 1. Veronika P.

  Chápu naprosto – ten úklid, když jsou všichni pryč. Já snad jindy ani uklízet nedokážu, protože, když je plný dům, je to sisyfovská práce… A hezky podzimně je u vás…
  V.

  • M.

   A ja ti, Veru, rozumim s tou sisyfovskou praci. Je to tak, o to vic si uzivam, když je cisto:-). M.

 2. Moc hezká jídelna! Taky jsem si nedávno donesla z procházky pár barevných listů a až mě překvapilo, jak příjemně mi zútulnily obývák 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )