Po Vánocích ani stopy

…co se dekorací týče. Při odstrojování stromečku sice krásně sněžilo, vánoční nálada jedna báseň, ale už nastal čas. Prostor se uvolnil, provzdušnil…

Dnes mám ale fotky svěží zelené:-) a nejen ty. Mnohé z nás mají chuť po Vánocích na něco čerstvé, možná až jarní, většinou na květiny. Já jsem při pátečním nákupu sáhla po petrželce:-). Věděla jsem, že mi rozzáří kuchyň a taky že jo:-).

Zároveň jsem si v kuchyni zapálila vánoční dárek, svíčku od sestry v moc pěkném obalu a s vůní jehličí. Dózu určitě využiju i poté.

…a tady čistící přírodní prostředek Pán Bach, hodnocení má skvělá, je přírodní, to mě těší, ale bohužel s ním nedocílím takového efektu, jaký bych si přála, docela by mě zajímalo, pokud je tu někdo, kdo s ním má zkušenost, zda stejnou nebo odlišnou:-), děkuji…

Jinak byl víkend spíše v poklidu a o úklidu:-). Plánovali jsme výlet, ale syn je v karanténě a trochu se obávám, že v ní v následujících týdnech díky novým opatřením budeme asi častěji. Halvně ať jsme zdraví, my i vy:-).

Příště vám ukážu odlehčenou jídelnu:-), tam zmizelo těch dekorací hodně.

Pěkný večer.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Marcelko, mě to odstrojování čeká, už je čas. Tu petrželku chápu, já koupila bazalku 😀. Moc hezké kuchyňské zátiší!
  Měj pohodový den. Helena

 2. Marcelko, moc hezký obal toho květníku s petrželkou. A svíčka je taky pěkná.
  MMCh – jak se ti osvědčil ten chlebník na fotce – máš v něm pečivo jen tak nebo balené (třeba v utěrce). Mně se moc líbi, ale váhám (už proto, že na čtvrtku chleba pro nás dva by byl asi zbytečně velký)
  Hezký den

  • M.

   Dekuji moc, Stano. Pecivo mam obvykle v igelitovem sacku, nekdy i hadrovem, troufam si tvrdit, ze pecivo by bez nej rychle ztvrdlo, i kdyz jsem to vlastne nikdy neoverovala. Prostorny je tedy dost, to muzu potvrdit:-). Uz se mi i stalo, ze mi tam zapadle pecivo shnilo, takze ani v tomto smeru to neni idelani, na druhou stranu, musi to byt hodne dni, opravdu zapomenute kousky. M:

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )