PF 2022

Vítejte v novém roce hned na Nový rok:-). Uzavřela se jedna kapitola, začíná druhá. Asi všichni doufáme, že bude šťastnější než ta předchozí, ale zvládli jsme to až do konce, zvládneme to i letos.

Poslední den roku 2021 byl ve znamení návštěvy a poté poklidného večera doma u TV, taková klasika:-), ale nestěžuji si. Dnes dorazili ještě mí rodiče, čímž se uzavřela série svátečních setkání.

Doma ještě nic nenaznačuje tomu, že je po svátcích, všechny vánoční dekorace jsou stále na svém místě. Světýlka v interiéru jsou prostě kouzelná a dokud jsme doma, užívám si je. Za týden vše uklidím a budu se naopak radovat z toho, že dům se trochu pročistil, odlehčil, znám se:-)

Tady pár ozdob:

…tato ozdoba je stará, pořídila jsem si ji v restauraci ve Frýdštějně, kam jsme jeli na tradiční předvánoční setkání s kamarády, ozdoby tam prodávali, tuto tradici jsme teď dva roky vynechali, ale věřím, že na ni budeme moci znovu navázat…
…tyto ozdoby – domeček, kostel- ve mně vzbuzují nostalgii…
…pořídila jsem několik zvonečků, původně to měl být drobný dárek, nakonec zůstaly na stromku, úžasně zvoní…
…nový hrneček, ten jsem vám ukázala již dříve…
…tahle byla letošní novinka, mám jich několik a na stromku skutečně vynikly…

Přesevzetí do nového roku si nedávám, ale teď mám v plánu zbavit se těch dvou kil, co jsem si o Vánocích hezky vyjedla a uložila:-). Také chci konečně znovu vyběhnout a být více venku, na to se moc těším. Jinak neplánuji a nechám se spíše překvapit, snad mile:-).

Vám přeji krásný nový rok celý rok, hlavně buďte zdraví a šťastní, protože to je to nejdůležitější. Když jste šťastní, jste pravděpodobně i zdraví, máte poblíž někoho blízkého, máte důvody se radovat, tak ať tomu tak je i v roce 2022.

Děkuji vám za přízeň, za komentáře /někdy asi jen hypotetické, protože mi stále nefungují u všech, ti, co mají java script, těm to asi jde, ostaním zřejmě ne/, za návštěvy. Už mě nekolikrát napadlo, zda to tu neuzavřít a zůstat jen na Instagramu, ale vracívám se sem a někdy nostalgicky vzpomínám, jindy najdu potřebný recept, prostě má to i výhody:-), tolik informací a vzpomínek na IG neuchovávám.

Mějte se krásně.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Marcelko, ze ❤️ PF 2022 tobě i celé rodině.
  Ozdoby jsou úžasné, hlavně ta hvězda!
  A zůstaň, prosím! Moc by si tu chyběla!
  Hezký večer. Helena

  • M.

   Helenko, dekuji moc, jste me dve verne komentatorky, ty a Stana:-), dekuji za mila slova, vse nej i cele tve rodine. M.

 2. Marcelko, ať je ten letošní rok přesně takový, jaký si přeješ.
  A připojuji se k Heleně – zůstaň na blogu. Tvoje krásné fotky by mi chyběly (a na IG já moc nechodím)

  • M.

   Stano, dekuji moc, verim, ze nejake prekvapeni nachysta, ale snad to nebude tak zle:-). I tobe vse nej. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )