Nový stoleček

Konferenční stolek je u mě takové trochu nevyřešené téma. Mám totiž jeden vysněný, ale je mooooc drahý, takže všechny ostatní jsou vlastně kompromisy. Na IG profilu @innaia jsem zahlédla jeden menší stolek ze surového dřeva a i když není ani on ten vysněný, chtěla jsem zkusit, jak by se ke stávajícím stolkům hodil. Líbil se mi totiž moc! Objednala jsem si ho a musím říct, že v reálu nezklamal, ba naopak. Měla jsem obavy, zda bude pasovat, ale obvykle mám v záloze i plán B, věděla jsem, že případně skončí venku na terase. No zatím je uvnitř:-).

Je nižší, než nás stolek kulatý, ale to jsem chtěla cíleně, abych ho s ním mohla tak trochu propojit. Přidala jsem ještě stoličku a vzniklo tak jakési variabilní “souostroví” stolků. Zvažuji, že kulatý stolek barevně sjednotím, ale dávám tomu čas, uvidíme.

A tady je výsledek:

V obýváku přibylo i pár lněných textilií.

Tento víkend byl pro naši zemi velmi důležitý. Jsem ráda, že jsou volby za námi a šťastná, že dopadly tak, jak dopadly.

Krásný večer.

Marcela

4 Comments

  1. Marcelko, tentokrát se nějak nemůžu rozhodnout, jestli bych to nechala tak nebo jestli bych stolek směřovala na terasu. Asi spíš na terasu, protože obecně preferují stolky o něco vyšší. Ale na druhou stranu – my máme doma taky provizórium, protože se nám nic nelíbí, a musím říci, že naše provizórium se mi líbí mnohem míň než to vaše (vlastně se mi na tom našem stolku líbí jen košíky, co jsem k němu dokoupila :D).
    Hezký den

    • M.

      :-))), uplne rozumim, Stano:-), nekde na nas ten ideal ceka a my se dockame:-). Hezky vikend. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )