Hyacinty a tulipány

u mě teď vedou –  v počtu nejčastěji kupovaných kytiček k nám domů. Cibule si ukládám a na jaře je zasadím a budu doufat, že o rok později vzejdou a budou zdobit zase ji.

Mohla bych je fotit pořád a pořád:-):

deko (2)

 

deko6

 

deko3 (2)

 

deko5

Poslední tulipány vybíral manžel – zvolil červenou. Nechala jsem u  nich zbytky eukalyptu z předešlé kytice – frézie a pryskyřník odešly podstatně dříve.

tulips (1)

 

tulips (2)

 

tulips (3)

 

Krásný den.

podpis_V1

8 Comments

 1. Rozumím Ti, je to nádhera. Kvetoucích kytiček není nikdy dost, zvlášť v tomto počasí. Včera jsem nějaké koupila, ať máme jaro aspoň doma, ale je zase tak sychravo, že to nepůjde ani nafotit 🙁 Hezký den 🙂

 2. Mám vždycky hroznou radost, když přijdu k notebooku, otevřu web a najdu tady nový článek 🙂 A navíc tak jarní 🙂

 3. Krasny kytky. Ja hyacinty obdivuju vzdy jen na obrazku nebo u nas na zahrade. Domu mi bohuzel nemuzou. Jednou me z nich malem vezli – s alergickou reakci. ALe stve me to, protoze jsou nadherny a krasne fotogenicky. A do jarnich dekoraci jak delany.

 4. Helena

  Marcelko, jsem na tom podobně. Miluji nerozkvetlé hyacinty, mění se snad každou hodinou… jak rozkvetou musí ven, manžel tu vůni nemá rád…
  Posílám pozdravy, Helena

  • M.

   Ano, pro nekoho je vune moc vyrazna. Ja to snesu, ale oni zdobi i zelene:-). Pekny den. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )