Bodlák od cesty

Hezké páteční odpoledne vám přeji.

Honzíka jsem si včera narychlo dovezla domů, protože nakazil babičku a ta lehla s vysokými teplotami. Dnes jsem tedy doma. Zajela jsem nakonec pro antibiotika, protože rýma se vůbec nelepší. Takže další týden bez školy. Už jsem se smířila s tím, že tu první třídu asi Honzíka odučím doma:-). Naštěstí se jde příští týden do školy jen 3x.

Nemáme babičky zrovna u nosu, naopak pár desítek kilometrů od nás. Tak si na tom dojíždění hledám alespoň nějaká pozitiva. Třeba tento bodlák u cesty, na který jsem se chystala již delší dobu.

 

 

 

 

 

 

 

A na příště mám v merku zase něco zeleného po cestě k mé masérce:-).

Radost mi v týdnu udělaly i nové dekorace. Ty nafotím, až bude více sil:-), protože bacily už dobývají i mě.

Mějte hezký víkend.

22 Comments

 1. Helena

  Copak bodláky, ty jsou super, ale co vy?
  Snad bude brzo dobře!
  Marcelko, přeji klidný víkend, Helena

 2. Veronika P.

  To se mi na Tobě líbí a obdivuji, jak si umíš na tom špatném najít něco hezkého, mě vždy vše tak semele, že nemám náladu na nic a to hezké najednou nevidím. Chtěla bych to taky umět. Držte se, ať už je opravdu lépe! Krásný svícen…
  V.

 3. Alena Vyskočilová

  No my tiež máme veľmi špatné obdobie, ale vyliečiť sa nedá a dnes, aj včera som našla niečo pekného, ale asi ani z tej skalky a ani z tej moje kytičky z dnešnej prechádzky v lese, už na blogu, to tak nesála… ale keby som popísala to šialenstvo, čo minútu po minúte prekonávam…

  • M.

   Alenko, nedovedu si to představit a ani pomoci. Proste jen preji hodne stesti a sil!!! A taky mnoho drobnych radosti co nejvíce! M.

 4. Marcelko,
  u nás to probíhá úplně stejně,dcera první rok na střední,hned po týdnu lehla,nakazila všechny okolo a ještě ted to není dobré.Moje děti to tak měly už od školky,sotva se uzdravil jeden lehnul ten druhý.Tak ať jste brzy v pořádku.Jinak fotky zase skvělé,plné světla,moc se mi líbí.

  • M.

   Dekuji, Renco, ano, vim, ze to obdobi to s sebou nese. Jen jsem doufala, ze cim starsi, tim lepsi, odolnejsi, tak uvidíme. M.

 5. Bodlák je skvělý! Podzimní příroda nabízí spoustu krásných dekorací, že? Držím pěsti, ať jste všichni brzo zdraví! Pohodovou neděli, K.

 6. No jo, přechod z léta do podzimu sebou nese vždycky takováhle nadělení, zvlášť když jsou děti ve školách a školkách, kde si to pěkně předávájí. Ale zas podzim sebou nese spoustu barev, ovoce i různých plodů využitelných jako dekorace. Tak ať jste brzo zdraví a můžete si užívat té příjemné stránky podzimu.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )