Bodlák do vázy

Trávím teď dny doma s Barčou, marodí, ale snad už máme nejhorší za sebou. Měli jsme podezření na slepák, ten to asi nebude, ale co bylo příčinou jejich bolestí, to je zatím záhadou. Naštěstí je už lépe. První odběry krve ze žíly, hodně pláče, hrozný zážitek pro nás obě, jak už to tak bývá.

Ale teď k příjemnějším věcem. Dnes jsem si vyběhla pro pár větviček bodláku, který jsem si vyhlídla při nedávné procházce u nás v okolí. Už tehdy jsem věděla, že se pro něj vrátím, nyní přišel ten čas. Jak už mě znáte, nafotila jsem si ho ze všech možných úhlů a na různých místech. Detaily mě totiž baví.

Mám ho i na větších záběrech interéru. Ty zase příště.

Mějte klidný večer i dny následující, hlavně ve zdraví.

4 Comments

 1. Marcelko, taky mám tenhle bodlák ráda, je hdoně dekorativní. Roste nám kousek od chalupy na takové zanedbané louce plné plevele. jen utrhnout ho je trochu za trest – má nepříjemné malé trny na stonku. Připomněla jsi mi, že bych měla doma taky obměnit dekoraci, ta kroucená vrba se světýlky už je docela okoukaná ;-).
  Držím palce, ať je Barča brzo úplně OK.

  • M.

   Dekuji, Stano, Barce je uz o neco lepe. Na bodlak ja vyrazila s rukavicemi a nuzkami:-), to slo mnohem lepe. M.

 2. Helena Davidová

  Marcelko, bodlák vypadá moc krásně. Mám doma pár sušených máček, ty ale nejsou tam pevné jako bodláky…
  Posílám pozdravy, myslím na Báru, ať je OK!
  Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )