BG Photography

Někteří už možná tušíte, že právě to druhé potěšení, o kterém jsem se zmínila v minulém článku, souvisí právě s Bárou z BG Photography. Baru je moc šikovná fotografka a mě baví sledovat jeji práci. O to větší jsem měla radost, když jsem zjistila, že random losování vybralo právě můj komentář a já tak získala sadu pohlednic v nedávné soutěži.

Už je mám doma a s velkou radostí se kochám pohledem na ně. Jsou trochu industriální, řekla bych, a to je právě fajn. Hned jsem věděla, kam je dám:-). Připevnila jsem je washi páskami a paráda je na světe.

Baru, moooooc díky:-).

Pohlednice si můžete zakoupit na fleru v e-shopu, kde najdete i další počiny Barunčiny práce. Můj jednoznačný favorit je turbína tady, stejně tak i foto stropu na nádraží v Havířově tady. Pokud zrovna nehledáte plakáty a nástěnné dekorace, a její vzory vás oslovují, můžete vybírat i ze sortimentu zápisníků a diářů, prostírání nebo potahů na polštáře.

Zároveň se teď spolupodílela na novém časopisu o designu BYSÓN!, o němž se zmiňuje Baru zde, nebo třeba druhá spoluautorka Markéta z blogu MA.R.I. Markéta Rubiko Interiéry zde.

Vím, jde o slušnou propagaci Bářiny a trochu i Markétiny práce, ale nebylo to dohodnuté nebo dokonce sponzorované, je to prostě z mé strany poděkování, uznání a pochvala.  A pokud je někdo šikovný a jeho práce se mi líbí, udělám to ráda – zas a znova:-).

A konečně foto s pohlednicemi:

 

 

 

DSC_0683_1

 

DSC_0608

 

DSC_0690

 

DSC_0611

 

 

Mějte fajn dny.

podpis_V1

8 Comments

 1. No páni, taková reklama! Moc děkuju, Marci. Teď to bude vypadat, že jsme se domluvily :-))) Ale mě je dávno jedno, co si lidi myslí, stejně nikomu nic nevymluvíš a jsem hlavně ráda, že máš radost a že se Ti pohlednice líbí. Industriální jsou, já už asi jiná nebudu, jsem syrová a syrovou i zůstanu. Tak si je užij a přeju pěkný víkend!

  • M.

   Baru, i ja uz jsem na svete nejaky ten patek a musela jsem sama najit cestu k tomu, ze je jedno, co si kdo mysli /tedy ne u vsech, u nejblizsich mi neni vzdy jedno, co si mysli:-)/, nemela jsem to tak vzdy, ty vychovne stereotypy doby minule – co na to reknou sousedi?!, pokud ja mam svedomi ciste, neresim to. Myslim, ze je dobre, ze to delas tak, jak citis;-). M.

 2. Na mě jsou konkrétně tyto moc moderní, nebo jak píšete, industriální, ale jinak pěkný nápad na výzdobu prázdného místa 🙂

  • M.

   Jasny, ja jsem trosku “slozita”, protoze mne se libi kde co a ne vzdy to na prvni pohled jde k sobe, ale tohle muzu:-). M.

 3. Těšila jsem se až ukážeš, kde jsi sadu pohlednic umístila. A takhle doladěné washi pásky 😉 to je paráda 🙂 Moc hezké fotky …

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )