jako minimalistická dekorace.
Berberis (dřišťál) je moc pěkný keř, který můžete vidět třeba ve vínové nebo naopak výrazně zelené barvě. Je to nenáročná rostlina vyskytující se v různých velikostech. My jich také pár máme a já jsem použila právě jeho větvičky k dekoraci stolu v jídelně, stejně tak i ložnice. Má velmi ostré trny, tak pozor při manipulaci.
V ložnici jste už viděli třeba takto:
A v jídelně hodně minimalisticky:
Košíky mě baví obecně, ale nevím, jestli ty kovové ne ještě o něco víc.
A pak že v zimě na zahradě do vázy nic nenajdu:-).
Pěkný pátek a celý víkend.
![]()








Dobre rano. Dobry napad, vypada to ve vaze moc hezky. Take se mi velice libi lampicka na nocnim stolku! Jinak dratene kosiky mam take rada, pred par dny jsem si vzpomnela, jak v obchodech byvaly dratene nakupni kosiky a ze bych jich nekolik potrebovala. Ale tezko budou jeste k sehnani..:( Pekny den! Nina 🙂
Dobre rano Nino, dekuji moc. Lampicky porad resim, chystam v loznici upravy, o kterych tu vice pisu, nez realizuju, a nevim, zda se bude, ale moc nam vyhovuje, je se s tmivacem, tak uvidime. Dobry napad s temi kosiky. V nejakych zapadlych obchodech urcite jeste budu:-). M.
Dřišťál miluji, používám ho na dekorace venkovních truhlíků a už mi vechny kuličky sezobali ptáci 🙂 Vázičky jsou obě pěkné a tvoje ložnice taky!!! Měj pěkné dny Marci, Ivana.
Ivanko, dekuji, kulicky jsem take hledala marne:(. Pekny vikend. M.
To je moc pekné, košík, kompozície, belavosť, halúzka, vankúš asi nová kolekcia Ikea…:-)
A ďakujem Ti za všetko!
Lúčiť sa ale nebudem, budem v spojení:-)
Alenko, i ja moc dekuji, jsem rada, ze budeme ve spojeni:-). At je dobre. M.
A ano, polstar kolekce Svartan:).
Moc hezké, Maci. Musela jsem se podívat na internet, jak tenhle keř vypadá přes rok. Netušila jsem, že se jmenuje takhle 🙂
Ale urcite ho od videni znas, vid? 🙂 Dekuji, pekny vecer. M.
Jasně že znám, ty názvy bych měla dopilovat 🙂
🙂
Já mám pocit, že tenhle keřík roste i u nás na sídlišti. Jednou jsem si pár větviček přinesla i domů :-)) Moc hezké fotky. Marci, měj se hezky! D.
Dani, dekuji, a urcite to bude on, k videni je casto. Hezky vecer. M.
Také ráda využívám větvičky ze zahrady, tyto vypadají moc hezky v obou vázách. Jana
Jani, moc dekuji, pekny den. M.
Marcelko, taky mám dřišťály ráda, i takhle spící.
Moc hezky si je použila.
Posílám pozdravy, Helena
Helenko, dekuji, souhlasim:-), pekny den. M.
Marcelko,
moc se mi líbí Tvé fotky,celkově to sladění a barvy,pro mě je to nádhera.
A musím pochválit ta prostírání,teď jsem podobné viděla a jsou opravdu perfektní.
R.
Renco, dekuji moc za mila slova, velmi me to tesi:-). Hezky vecer. M.