ZOO Chleby

Jak jsem tu avizovala, vzala jsem děti do ZOO a to do té nejbližší – ZOO Chleby.

Jde o menší ZOO, která se ale v posledních letech rozrostla a rozrůstat se ještě má, nejen o zvířata, ale i prolézačky pro děti.

Ve starší části najdete hlavně zvířata – opravdu jen pár klecí (opice, kozy, lamy, surikaty, geparda, ale i želvy, prase, slepice, ryby, orly apod.). Na některá zvířata si děti mohou i sáhnout. Přes ulici, kde je i parkoviště, na děti čekají prolézačky a atrakce pro obratné a mrštné. Kousek za nimi jsou velbloudi, ti nám vyloženě pózovali.

 

 

 

 

A z té novější části:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tuto menší ZOO bych doporučila hlavně mladším dětem, kterým třeba pražská Z00 je ještě moc veliká, i když věřím, že se tu zabaví i starší. Jen si raději vezměte jídlo s sebou, to je tu totiž ve znamení fast foodu – hranolky, pizza, kafe taky nic moc, ale kvůli tomu jsme tam nejeli. Strávili jsme zde jedno odpoledne, počasí nám vyšlo skvěle, děti nadšené, prostě bezva výlet. Po cestě zpět jsme ještě přibrzdili na zmrzlinu v sousední vesnici, kde pan majitel měl upravená stará vozidla jako vrtulník, tank apod., a naše děti byly šťastné, protože si všude mohly vlézt. Tečkou za výletem bylo pole se slunečnicemi, protože Barča a kytičky (však víte) a taky maminka a foťák (taky víte:-) ).

 

 

 

 

 

 

Už teď se těšíme na další letní cesty.

Pěkný den.

14 Comments

 1. Helena

  Marcelko, nedávno jsem jeli okolo a to hřiště mě opravdu zaujalo!
  Slunečnicové a obilné fotky jsou úžasné!
  Pa, Helena

 2. Malá zoo může být dostačující. Mě se vůbec do té naší větší nechce, ale naštěstí máme bráchu, který se hlásí, že půjde :-)). Baru v tom obilí je úžasná 🙂 a slunečnice jsem viděla na trhu při nečekané zastávce Brna, bylo mi líto, že ji nemůžu koupit 🙁 Krásné odpoledne D.

  • M.

   Ja ty uplne velke take zatím nechci:-). Slunecnice jsou krasne, ale zase tak dlouho nevydrzi:-(.M.

 3. Kde jsou Chleby jsem si musela najít pomocí vyhledavače ;-). Na odpolední výlet je taková malá ZOO v kombinaci s hřištěm super – od všeho trochu. A slunečnice jsou krásné

 4. Krásně strávený den s dětmi. A to pole slunečnic, nádhera. U nás je nemáme. :o(
  Barunka v obilí je rozkošná.
  Marcel, hezké dny přeji. D.

 5. Ta plastová skluzavka je teda pěst na oko mezi tím krásným dřevem! Ale zoo pěkná, moc se mi líbí nápad s rozcestníkem. 🙂 fotky parádní, odnesli jste si obilí a slunečnici do vázy? 🙂

 6. Veronika P.

  Já mám tyhle malé zoo ráda, na výletování s dětmi jsou nejvděčnější. Taky v naší dostupnosti nějaké máme – Větrovy u Tábora a Hlubokou ;-)…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )