Zdravím!

Po několikadenní odmlce jsem opět schopna napsat pár řádků. Dnes se první den cítím lépe, ale povím vám, že to, co jsme zažívali v předchozích dnech, nepamatuji dlouhé roky a doufám, že máme zase na dlouho vystaráno.

Předně chci poděkovat za všechny komentáře, na které jsem zatím neměla dost sil a času odpovědět. To snad brzy zvládnu.

Náš dům potřebuje nutně uklidit, i když dnes jsem něco málo zvládla, a také doplnit zeleň. Cibuloviny odkvetly a já se těším, že snad zítra něco ulovím po cestě k doktorce.

Zeleň dnes také přijela za mnou poštou. Díky Martě (Decór blanc)  jsem se dověděla o zajímavé nabídce v Tchibu a neodolala jsem. Takže mi dnes dorazily papírové pytle s nádhernými dekory kaktusu a monstery (ty ale nafocené nemám) a také sada papírů k tvoření. Já se s nimi až tak tvořit nechystám, spíš je využiju tu a tam k dekoraci jako obrázky, možná jako přání. Stěžejní barvou je zelená a její odstíny a přesně to jsem potřebovala – trochu toho pomyslného osvěžení.

 

Zdroj fotografie: Tchibo

 

 

 

Doufám, že právě nebojujete s bacily a můžete si užívat těch nádherných slunných dnů. Mě to TAK láká ven! Musím si ale počkat.

Krásný večer.

16 Comments

 1. Veronika P.

  Vítej zpátky, Marci ;-)… Je u vás krásně zeleno… Ať už je jenom dobře…
  V.

 2. Taky zdravím a držím palce, ať už je jen čím dál líp. Já zatím chorobám statečně vzdoruju, ale na slunečné dny koukám z okna kanceláře přes hromadu spisů, o které mám dojem, že je bez konce. Ale snad ji zdolám 🙂

  • M.

   Stano, dekuji. To je blby videt slunicko jen přes spisy, to chápu, tak at ji skutecne rychle zdolas:-). M.

 3. Anonymous

  Marcelko, tak to jsem ráda, že bacily jste zdárně zahnali.Ještě to sluníčko aby sálalo víc a víc a bude už dobře úplně.
  Když je chuť tvořit, tak to je už známka uzdravení.Měj se jen a jen dobře.H.

  • M.

   Presne tak, jakmile zacina uklízet nebo dokonce tvorit, je to dobře znameni:-). Dekuji a hezky den. M.

 4. Marcelka, som rada, že už sa cítiš lepšie. Tie papierové pytlíky a farebné hárky som na Tchibe obdivovala aj ja. Ako Ťa poznám, určite s nimi dobre naložíš.

 5. Marci, ty papírové pytlíky z Tchiba se mi moc líbí. Viděla jsem je už na blogu u Martinky (jak píšeš, že tě tím inspirovala) a moc se mi líbily. Takže u vás se bojovalo s bacily? Já teď aktuálně bojuji s virem chřipky. Tak takovou jsem ještě nezažila!!! Nepřála bych ji i největšímu nepříteli. Ale pomalu je líp a to je dobře 🙂 Marci, tak hodně zdraví cele tvé rodině 🙂 🙂 Ivana

 6. To je dobře, že už vám je lépe. Tak ať už se vám to vyhne! Zeleň taky začínám doplňovat 🙂 Hezké dny Marci, D.

 7. Marci, snad už jste zdraví. Bacily teď lítají všude kolem. I manžela to už postihlo, tak snad odolám aspoň já. Tvé nové doplňky se mi moc líbí 🙂 K.

Leave a Reply