Už kvetou…

Barunka je tento týden se mnou doma, marodí. Myslím, že jí to vůbec nevadí, naopak:-). Nemá 40ky, jak tomu bývá obvykle, zatím, a snad to tak i zůstane, takže si může užívat výhod marodění.

Jisté výhody to má i pro Honzíka, který ze školy může po o.

Já bych ten týden ráda využila k čistkám ve skříních a šuplících, ale uvidíme.

Radost mi dělají kytičky, které už rozkvetly a hned je to doma veselejší. Za okny jemný poprašek sněhu a mráz a to je pak člověk doma i rád.

 

 

 

 

 

Mějte prima den.

18 Comments

 1. Marcelko taky jsem měla bílé hyacinty a byly stejně nádherné, jako ty Tvé! Barunce přeji brzké uzdravení a Tobě , aby vyšel ten úklid-čistka. Budeš mít pak čisto i na duši, se píše v moudrých knihách! Mávám do dálky M.

  • M.

   Dekuji, Marcel, za prani Barunce k zotaveni. Cistka zacala, rada bych pokracovala zítra, snad bude chut:-). M.

 2. Kamila

  Marci, krásně to vykvetlo. 😉 Velmi rychle.
  Ať je Barunka brzy fit. My jsme taky doma. Maxík má zánět průdušek.

 3. Helena

  Tak krásné kvetení snad pomůže k rychlému zdravení!
  Marcelko, přeji příjemný večer. Helena

 4. Marcel. Barunce přeji, ať se brzy uzdraví. Jarní cibuloviny jsou nádherné, krásně Ti rozkvetly. Mně narcisky zatím rostou pomalu, takže se květů dočkám později, ale na tu žlutou už se také těším.
  Hezký večer. D.

  • M.

   Moc dekuji, Daso. No, my ted vic topime, tak to rychle poposkakuje kupředu:-). Hezky vecer. M.

 5. Krásně ti to rozkvetlo. A přeju odhodlání k čistce skříní a šuplíků. Nevím, jak ty, ale mně stačí pouklidit i malý dílek a mám z toho dobrý pocit (byť přede mnou zůstává ještě spousta dalšího)

  • M.

   Mam to uplne stejne, Stano, s dětmi si vysoke cile nedavam – v této oblasti, takze každý uklizeny suplik je super:-). Hezky vecer. M.

 6. Tieto jarné kvietky dokážu svojimi sviežimi farbami aspoň trošku narušiť šedivosť zimy. A keď sú ešte tak pekne naaranžované, hneď je v byte príjemnejšie a veselšie. Barunke prajem rýchle uzdravenie a tebe ,Marcelka, chuť do upratovania šuplíkov :-).

 7. Vy máte “jen” poprašek? to závidím, my máme slušnou vrstvu sněhu, cesty kloužou, moje jarní nálada bere za své…Už ať je teplo 🙂

Leave a Reply