První sníh

Vypadá to, že budeme mít Vánoce letos opět bez sněhu, alespoň my v nížině. Přitom ten sníh Vánocům dodává neskutečné kouzlo, pro mě vzpomínky na dětství a vánoční prázdniny, které jsme trávili na kopci bobováním, bruslením na rybníku v bílých sněhových kulisách. Ale přírodě neporučíme.

Jsem ráda, že jsem si ten první letošní sníh alespoň vyfotila a trochu té atmosféry vkládám i na blog.

Fotila jsem, tuším, o víkendu před týdnem  a všimněte si, že na zahradě stále byly kvetoucí rostliny. Neuvěřitelné – v půlce prosince, alespoň pro mě:-).

 

 

 

 

 

Pohodový večer.

PS: na komentáře postupně odpovím, jen jedu v dovolenkovém režimu :o), jistě chápete.

12 Comments

  1. Marcelko, ty zimní fotky jsou nádherné a k Vánocům to patří. Letos jsem si sněhu užila na cestách a hodně mi to mohlo se vánočně naladit. Trošku jsem věřila, že do Vánoc vydrží, ale bohužel. Před třemi lety u nás do Vánoc nenapadla ani vločka sněhu ani malá námraza, tak alespoň letos přišla paní Zima už o adventu a já si ji moc užívala.
    Přeji krásný večer. D:

  2. My si lehký sněhový poprašek užili mj. u Dyje, kde to bylo super. Zítra myslím sníh určitě nebude, uvidíme, co do konce roku…
    Hezký den

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )