První po Vánocích

Stejně jako jsem s vánoční výzdobou začínala pomalu, tak i s úklidem vánočních dekorací letos nějak nespěchám, i když jejich čas se krátí.

Něco málo už jsem odsunula na stranu a vymýšlím, čím prázdné místo zaplním.

Zatím mám jen větvičky ve váze a svíčky i nadále někde poblíž.

Ještě jsem nenasadila to své obvyklé tempo, ale věřím že to přijde. Zítra se musíme do škol/ek vypravit všichni, na rozdíl od minulého týdne, kdy jsem v práci byla dva dny jen já. Bude to krušné, to vím. A pokud to máte podobně a naplno začínáte až zítra, tak co nejlepší start.

Hezký večer.

10 Comments

 1. My jsme si tentokrát nechali stromeček i vázu s ozdobeným chvojím a světýlky přes Tři krále. Ještě je to kupodivu pořád pěkné (v paneláku nám většinou všechno jehličnaté po svátcích brzo padá). Já chodila do práce i mezi svátky, ale stejně – tentokrát to bude pětidenní týden a ne dvoudenní nebo čtyřdenní (a navíc nás v pondělí pustili dřív).
  Ten svícen (lampa?) na poslední fotce je moc pěkný.
  Tak zítra dobrý rozjezd 🙂

  • M.

   Stano, dekuji, i Tobe. Když se stromku dotknu, sype se, ale jinak vypada porad dobře. Hezky vecer. M.

 2. Helena

  Marcelko, ano, zítra ostrý start :o)
  Ani já jsem zatím s úklidem nezačala, ale dnes jsem si koupala hyacinty, tak asi nějaké změny budou :o)
  Přeji hezký večer a zítra klidné ráno! Helena

 3. Marcel, já už začala pracovně minulý týden, ale výhodu to mělo. Byl krátký a rychle utekl. :o)
  Stromek si necháváme ještě tento týden a líbí se mi, když si ho po práci můžu nasvítit. :o)
  Moc hezké fotky od vás, vše působí tak vzdušně.
  Přeji pohodový týden. D.

 4. Už jsem stihla uklidit všechno možné vánoční, co mi přišlo pod ruku 🙂 zůstala jen hvězda v okně, vánoční hvězda v obýváku a tři zbylé adventní svíčky 🙂 A mám velkou radost, už se těším na jaro, jelikož zimu po Vánocích ráda nemám, tak jsem vše v “předjarní” náladě uklidila…no a teď budu jen dlouho čekat 😀 🙂 Ale líbí se mi ta poslední fotka, působí krásně hřejivě, jakoby se mohlo na chvíli zapomenout na chumelenici za okny 🙂

  • M.

   I pro me jsou ty dva mesice v novem roce nejmene oblibene a tesim se na jaro. Na svatky bych mohla kopce snehu, pak uz nemusim. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )