Pozdrav z obýváku

Hezkou sobotu. Dnes je sice den jen tak k televizi nebo hezké knížce, ale já dopoledne zvládla i 8 km, každopádně teď už asi nic neudělám:-), jen to prádlo v pračce a sušičce, tu bábovku, co jsem slíbila dětem, ale pak už fakt nic.. Nožky bolí, celková únava, ale ani mi to neva. Vidina prázdnin a volného týdne přede mnou, to mi zvedá náladu.

Obývák z různých úhlů:

V týdnu jsem vyjela do zahradnictví pro další jarní kytky. Už jsem se nemohla dívat na to roští v truhlíkách venku a taky jsem chtěla jaro domů. Ukážu někdy příště. Dnes jen čemeřice, kterou jsem nechal doma chvilku ohřát, ale pak šla ven. Tam jí bude určitě lépe.

Hezký víkend.

12 Comments

 1. Krásné fotky a obdivuji těch 8km, u nás od včera chumelí a je pěkná zima, tak jsme zapřáhli saně za čtyřkolku a vozili se. A večer whirpolka s velením ve sněhu, přeju krásný víkend a prázdniny, nás čekají až v březnu.

  • M.

   Sane, ktere neldo/neco tahne zni skvele i mne v mme veku:-). Krasne si ty dny umite zprijemnit! M.

 2. Marcel, moc se mi líbí Tvůj styl. Máš vše krásně sladěno, vše se k sobě hodí a vše je krásně naaranžováno. Prostě útulný domov. Na jarní kytičky se také těším, zatím jsem měla doma jen jednou tulipány, ale brzy si koupím další. :o)
  Přeji hezkou neděli a užij si jarní prázdniny. D.

 3. Marcelko, tak krásně uklizeno u nás v obýváku by nevydrželo ani hodinu.
  Líbí se mi moc tvé květináče. Ty už jsi si koupila kytky ven? U nás jsou stále mrazy, já už bych tak ráda zdobila květinami, ale kdybych je večer zapomněla schovat, tak bych o ně přišla. No, těším se na tvůj další příspěvek, který, jak píšeš, bude o kytičkách.
  Hezkou neděli, Ivana.

  • M.

   Ivanko, i u nás je to chvilkové. Ven jsem dala cemrici a kdytky, ktere jsem tam mela uz od podzimu – v jinem truhliku – a zda se, ze prezivaji, ale ted tyhle mrazy, no nevim… Kyticky budou přístš, myslela jsem, že nakvetou, ale všem se zatím nechce. Dekuji a hezke dny,M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )