Potěšení tohoto týdne

Včera jsem slibovala článek související s vánoční výměnou. Tak tady je.

V týdnu se mi sešlo hned několik radostí poštou. O některých jsem věděla, že by mohly přijít, o jiných jsem ale neměla ani ponětí.

Iva mi poslala balíček šitých kapsiček a voňavý levandulový sáček jako poděkování za zprostředkování vánoční výměny. Jen tak!

To jsem jí jednou okomentovala krásnou látku na produktech na Instagramu @kappky a o pár týdnů později je mám doma.  Jsou nádherné a Ivě moc děkuji.

 

 

 

 

O pár dní později dorazila další radost. Od Verči z blogu Metamorphosis of My Home dorazil balíček s jejími výtvory – prkénko a pidi midi kamínky s obrázky. Ty jsem obdivovala už na jejich fotkách, ale ten reál je prostě ještě lepší:-).

 

Kamínky dorazily ve stejný den jako mísa od Martiny. Jako by to bylo předem naplánované, vše hezky zapadá do sebe:-) a já jim oběma moc děkuji!

 

Je krásné, že si umíme dělat nezištně radost. I o tom Vánoce a advent určitě jsou.

Hezký den.

10 Comments

 1. Ty kamínky jsou úžasné. Ale krásné jsou i ostatní dárky.
  Máš pravdu, že tahle doba by měla být o dávání, hlavně o dávání radosti. A to jsi s Martinou zprostředkovala. A protože se člověku vrací to, co dává, tak i jiní dělají radost tobě.
  Hezký poslední předvánoční týden

 2. Veronika P.

  Marcel, moc děkuju! Opravdu jsem ráda, že Tě to potěšilo a že se kamínky ocitly v tak pěkné společnosti ;-)… Ale zapomnělas napsat, že ty jsi mi taky něco poslala a udělala tak zase velkou a nečekanou radost mně ;-)… Také se pochlubím na blogu, jen asi až dodatečně po Vánocích… Krásný předvánoční týden…
  V.

 3. Alena Vyskočilová

  Tri krát nádhera!
  Som zvedavá a mám obavy, že keď sa budúci rok rozhýbem s tvorením a zapojím, či budem mať vôbec odvahu…

  • M.

   Alenko, ale urcite ano, vzdyt o nic nejde. Radost udela snad uz jen fakt, ze prijde balicek:-). M.

Leave a Reply