Podzimní barvy na zahradě

Dnes jsme se opět probudili do hezky podzimního dne – sychravého, deštivého, ale i barevného.

Je úžasné, jaké odstíny barev mají listy keřů i stromů v tyto dny. Tak si to tu pojďme těmi barvami trochu rozzářit.

 

 

 

 

 

Hezký sobotní večer. My ho teď máme spojený se Star Dance. Miluju Marka Ebena, jeho smysl pro humor, kultivované vystupování a prostě celkově jeho osobnost a projev.

14 Comments

 1. Krásné barevné fotky. Předpokládám, že ze zahrádky. Já tentokrát zapomněla foťák doma, ale tady (= na chalupě) je tak lezavo a mrholí celý den, že se mi ani ven moc nechtělo, Jen nejnutnjěší před zimou na zahradě a pak jsem se hřála u kamen (a bojovala se svým novým blogem ;-)).. Tak bych toho stejně moc nenafotila.
  Pěkný zbytek víkendu

  • M.

   Chapu, v teple je nejlíp, tyhle fotky vznikly během par minutek, i když odpoledne uz bylo o něco lepe. Tak hezky pobyt na chalupe. M.

 2. Helena

  Marcelko, děkuji za krásné fotky a těším se stejně – Marek Eben je pro mě záruka kultivovanosti, šarmu, vtipu, inteligence.
  Tak si to užijme! Pa, Helena

 3. Stardance se nemůžu dočkat, už odpočítávám minuty. Jediná show, na kterou se dívám právě kvůli Marka, Zdeňka, Terezky, Taťány a vlastně kvůli všem, protože se skvěle doplňují :-)) Tak hezký večer Marci 😉 D.

 4. Vase zahrada nabizi uchvatne pohledy! Doufam, ze jednou bude i ta nase, ale k tomu je zrejme jeste hoodne dlouha cesta. Stardance taky miluju, sleduju kazdy rok. Koukat na lidi, co umi tancovat, je pro me relax, a cele to prostredi tam, krasne kostymy, vsude plno svetel…me proste bavi. Presne jak rikate, v dnesni dobe beckove zabavy je tohle opravdu jeden z mala kultivovanych poradu a jsem za ne moc rada.

  • M.

   Nevyzdvihla bych ta pozitiva lepe.
   Zahradu jednou budete mit urcite skvělou a pokud muzu doporucit, nechte si tam nejaky strom dat uz ted, at roste a brzy mate prirodni stin, to ostani tolik casu nepotrebuje:-). M.

Leave a Reply