Plakáty z Poster Store

Když mi příšla nabídka vyzkoušet produkty z obchodu Poster Store, neváhala jsem ani chvilku:-). Jde o e-shop plný skutečně nádherných plakátů ve skandinávském stylu. Vybírat můžete z několika různých kategorií. Většina těch mých úlovků spadá do kategorie abstraktní, ale i do sekce příroda/květiny.

A pokud byste si také chtěli udělat radost, mám pro vás slevový kód: nordic.35 na nákup v obchodě www.posterstore.cz.

Co získáte? 35 % slevu na všechny plakáty (neplatí pro kategorii Kolekce umělců a neplatí pro rámečky) , nelze kombinovat s jinými slevovými kampaněmi. Platnost slevového kupónu je jeden měsíc do 23. 3. 2021.

Obchod jsem řádně prozkoumala a hodiny se kochala krásnými postery a vybírala. Přiznávám, úkol to byl nelehký. Sortiment obrazů je velmi široký, lze vybírat z pestré nabídky motivů, ale i rozměrů, plakáty jsou moderní a navíc za dostupné ceny. Na své si přijdete i pokud hledáte obraz do dětského pokoje, nebo preferujete motivy květin, hor, zvířat a přírody vůbec, najdete zde také například nástěnné dekorace do kuchyně, ale třeba i obrazy s nápisy či abstraktní a další.

A než vám ukážu, jak obrazy zapadly k nám, ještě pár zajímavostí o společnosti a jejich produktech:

 • každé úterý přibývají na e-shop novinky, kdybyste obrazů měli náhodou málo:-)
 • s obrazy můžete vybírat i z několika typů rámů, ale plakáty můžete připevnit na zeď i bez nich díky vysoké kvalitě a pevnosti materiálu
 • dřevo na rámy pochází z lesů, která splňují nejvyšší sociální a ekologické standardy, cílem firmy je snaha minimalizovat dopad na životní prostředí, což je mi také sympatické
 • plakáty jsou tištěny na certifikovaný papír o gramáži 240 g s matným povrchem
 • většina výroby probíhá ve Stockholmu v jedné z nejlepších švédských tiskáren

Vím, samé superlativy, ale když jsem balík rozbalila, musela jsem všemu, co jsem se o firmě dočetla, dát za pravdu. Rámy voní dřevem /zvolila jsem dubové/, jsou precizně vyrobené, plakáty jsou skutečně velmi kvalitní – tisk i papír. Můžu srovnávat s produkty jiných značek, plakátů i rámů, ten rozdíl je patrný na první pohled. Já opravdu nenašla ani jeden zápor.

A teď už k samotným plakátům u nás doma. Kdo sem chodí pravidelně ví, že náš interiér = neustálá změna:-). Baví mě to. Právě pomocí obrazů snadno změníte náladu v interiéru během chvilky. Nafotila jsem vám několik variant stejného místa, které se proměnilo díky různým obrazům a třeba i jiné květině. Samotnou by mě zajímalo, který styling vás zaujme nejvíc:-).

stejné zátiší, co se drobných dekorací týče, jiné ve volbě obrazů, i když styl u obou je moderní, abstraktní, vlevo plakát Curves, vpravo menší Lines a černý Tahy štětcem
kontrast dvou stylů, přírodní vlevo Větvička bavlníku, vpravo s obrazy abstraktními
tady varianta zavěšených obrazů na zdi, dva různé styly svým vzorem, ale i počtem – kombinace dvou obrazů vs. jeden
zde ukázka stejného místa s téměř identickým stylingem z jiného úhlu, i na tom totiž záleží, když fotíte:-)
a poslední porovnání stejného obrazu Pivoňky na jaře /myslím, že s blížícím jarem je zcela jasné, proč jsem sáhla právě po tomto obraze:-)/, jiného rámu a směru umístění – svisle vs. vodorovně
detaily…

Bavlník nakonec zakotvil v ložnici:

Věřím, že je z článku patrné, že jsem se pěkně vyřádila:-). Možných variant je skutečně mnoho.

Dotvářet interiér pomocí obrazů je velmi kreativní, hravé a snadné. Moc mě to bavilo a těším se, jaké možné kombinace obrazům z Poster Store u nás ještě vymyslím. Líbila by se mi veliká galerie různých motivů i rozměrů na větší zdi, bohužel, takovou momentálně doma k dispozici nemám:-).

A co vy? Máte rádi obrazy, plakáty, fotografie? Dáváte je na zeď nebo je raději o ni jen tak opřete? Měníte je nebo máte v interiéru stále ty samé? Mnoho otázek, že? Pro mě prostě zajímavé téma a já děkuji Poster Store, že jsem si takto mohla vyzkoušet hned několik variant.

Pěkné dny.

4 Comments

 1. Marcelko, ty to prostě umíš – jak aranžovat, tak fotit. My máme doma po rekonstrukci obýváku (už víc než před rokem) pořád ještě pověšený jen jeden obraz. Zbytek (což jsou většinou zarámované mapy) máme pořád ještě opřený za skříní o zeď. Navíc jeden potřebuje přesklít, protože se nám povedlo mu sklo rozbít a to za současné situace asi jen tak nebude…
  Hezký den

  • M.

   Dekuji moc, Stano, i obraz opreny o zed udela paradu:-), s tim presklenim je to slozitejsi, bohuzel. M.

 2. Marcelko, občas jsem se na Poster Store taky kochala, už jsem tam dlouho nebyla.
  Nakupovat nebudu, ač máme dost velký dům, počet zdí je omezený :o) Dávám přednost grafice, té by si u nás našla skutečně hodně.
  Měj příjemné dny, Helena

Leave a Reply