Malé DIY – nástěnka

Hezký slunečný víkend všem.

Dnes tu mám pár fotek takového malého tvoření. Před časem jsem objednávala plátna na malování a v nabídce obchodu zahlédla i jednoduchou nástěnku ze surového dřeva. Tak jsem si ji upravila.

Nejdříve jsem jí dodala trochu patiny pomocí dvou vrstev nátěrů – šedého a bílého, trochu ošmirglovala. Poté jsem aplikovala zlaté floky. Použila jsem obyčejné lepidlo na dřevo, něco jako Herkules, přitlačila floky štětcem, chvíli nechala zaschnout a pak trochu odrhla houbičkou na nádobí. Určitě to není mé poslední tvoření s nimi. Správně se má výsledek přetřít speciálním nátěrem, ale ten já nemám, tak uvidíme, jak se to bude chovat časem. Nástěnku/obraz mám právě v ložnici.

Těsně po nalepení, před odrhnutím houbičkou:

Po odrhnutí přebytečných okrajů:

 

 

 

 

Užívejte víkendu.

10 Comments

 1. Ale to je nádhera. Marcel, je vidět, že tvoření máš v těle. Jsi fakt šikovná a výsledek vypadá báječně.
  Přeji krásnou neděli. D.

  • M.

   Daso, moc dekuji za mila slova. Bylo to takove, rekneme, nepredvidatelne, co z toho vzejde:-). M.

 2. Marcel, ty jsi fakt neuvěřitelně kreativní. I když na fotkách mne víc než nástěnka tentokrát zaujala váza s bodlákem, což je tím, že po nástěnce dom nějak netoužím (a to souvisí s tím, že já nejsem kreativní ani za mák, takže by mne nenapadlo, co na ni dávat – s výjimkou vzkazu pro manžela, co má koupit :-D)

  • M.

   Chapu, Stano, každý mame něco a je to tak spravne. I bodlak ma pro me velike kouzlo:-). Hezky vecer. M.

 3. Helena

  Moc se mi líbí, Marcelko! Máš šmrnc a je to originál!
  Přeji příjemný den, Helena

 4. Juuu, velmi elegantní a originální, moc hezky se doplňuje s celou stěnou v ložnici 🙂 Jsem zvědavá na další tvorbu se zlatými “vločkami” 🙂

  • M.

   Dekuji, Zuzko, taky jsem zvedava, aztim v hlave nic nemam, ale verim, ze to prijde:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )