Když máte chuť na změnu…

v interiéru a pohnete věcmi. Proč to dělám každou chvíli, sama nevím, baví mě to, baví mě změny. Nevím, co by na to řekl psycholog, protože ,třeba co se parfému nebo manžela tyče, zůstávám u stejné “značky”, v dekoracích to mám ale přesně naopak.

Takže nástěnka se vlastně vrátila na původní místo a koutek je zase jiný.

Další změnou určitě budou závěsy. Nevisely tu věčnost a to jen proto, že jsem si někam uložila jezdce a to tak důkladně, že jsem je nemohla dlouho najít. A protože se držím mého předsevzetí postupně uklízet šuplíky a skříně, našla jsem je! O tom zase někdy jindy.

 

 

 

 

Pěkný den.

16 Comments

 1. Marcelko, obdivuju všechny, co hýbou dekoracemi a nábytkem. Já jsem v tomhle asi konzerva. Navíc jsem zjistila, že tvořím víc pro samotné tvoření, než pro ten cíl. 🙂 Krásné dny, Iva

  • M.

   Chapu, Ivo, mi rodice mají stejne kusy nabytku na jednom miste 40 let, mam pocit, ze se nijak vyrazne nemeni ani jejich obsah:-). Proc ja to mam jinak, nevim, jsem v rodine trochu exot. Tvoreni – chapu. Bavi me taky ten proces, protože kam ty výsledky porad davat!?:-) Hezky vecer. M.

  • M.

   Presne tak, pekna nahoda:-). Zavesy nebudou zadna velka novinka , uz jsem je i mela:-). M.

 2. Marcel, ty to máš vždycky tak krásně naaranžovaný, sladěný – a taky vyfocený. Prostě skoro vždycky jen udělám ách :-).
  Já jsem konzerva,v bytě toho měním málo, ani dekorace moc ne (vrcholem je výměna něčeho suchého ve váze ;-))

 3. U nás bohužel není na změny moc prostoru ani materiálu, za největší změnu pokládám, když vydrží opravdu uklizeno alespoň jeden den 😀 Ale chápu, když jsme koupili nové sprchové závěsy, asi měsíc jsem si připadala mnohem lépe 😀 Proto mám ráda ty návštěvy Ikei, člověk by pořád něco kupoval a měnil… 🙂

  • M.

   Ano, je to lakave ty navstevy a to postupne zarizovani ma i sve klady prave proto, ze se mame na co tesit:-). Hezky vecr, Zuzko. M.

 4. Helena

  Marcelko, dekorace měním, nábytkem nešoupu :o) Mám známou, ta přestěhuje sama i celé místnosti, manžel se trochu “bojí” chodit domů :o)
  Tvé fotky se mi líbí vždycky!
  Měj se krásně! Helena

  • M.

   Helenko, moc dekuji, u me je to, co se nabytku tyce, spis o tech stoličkách, velke kusy se zatím nehybou:-). M.

 5. Marcel, já jsem konzerva a moc s ničím nehýbu, ale dekorace občas měním. :o) U Tebe změny vypadají skvěle.
  Přeji příjemný večer. D.

  • M.

   Zase pohybuješ sebou po nasi vlasti a na ty zaznamy z cest se taky hezky kouka:-). Mej se, Daso. M.

 6. Marcelko jak já Ti rozumím 😀 V životě změny nepříjímám moc dobře, ale v bydlení, tak to já ráda 🙂
  Krásně je u Vás ♥
  Lenka

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )