Hrnečky

Tak jsem si myslela, že se tu ukážu častěji, když mám ty prázdniny, ale opak je pravdou. V neděli jsem dostala spontánní nápad vymalovat chodbu a schodiště. V pondělí a úterý jsem to realizovala a stále se z toho vzpamtovávám. Fyzicky mě to dost vyčerpalo a přiznávám, že zaskočilo. Jak řekla má kamarádka: nediv se, maluje se v létě, v zimě se odpočívá. Asi má pravdu:-).

Je to za mnou. Mám najednou sice pocit, že vymalovat potřebují všechny místnosti, ale dříve jak v létě se do toho pouštět nehodlám:-).

A ještě vás chci upozornit, pokud máte IG a taky rádi hrnečky, že na mém IG profilu ve spolupráci s obchodem Intuition interiéry probíhá soutěž/možnost získat dva hrnečky. Stavte se, pokud vás to láká.

Jde o tyto na fotkách:

celá ta kolecke BE HOME nádobí mi přijde nádherná, včetně této cukřenky/slánky

Mějte prima dny, i když dost mrazivé, ale protože nikam po ránu nemusím, užívám si tu zasněženou krajinu za okny.

6 Comments

 1. Marcel, k vám domů se moc hodí, já mám ráda jiné. Hodně používám skleněné, nebo keramické. Máš je hezky nafocené.
  Užij si prázdniny a už odpočívej. :o) D.

  • M.

   Dekuji, Daso, rozumim, kazdy mame sve pozadavky na hrnecky, manzel ma tez sve oblibence:-). M.

 2. Marcel, sada je moc pěkná, líbí se mi barevně. Soutěžit tentokrát nebudu – mnohem víc než z hrnků piju ze šálků. A navíc hrnků máme docela dost…
  Hezký den

 3. Moc krásné hrnečky, už jsem viděla na IG. A malování – já jsem teď ráda, že patro vyjdu bez mezizastávky, tak klid :o)
  Marcelko, měj příjemný den, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )