Dešťové změny

Déšť po dlouhé době zavítal i k nám. Hurááá! Všechny kroupy a bouře se nám vyhnuly (naštěstí!!!), zároveň ale i běžné přeháňky a déšť (bohužel). Rostliny, tráva, zahrada a celá příroda to už prostě neodkladně potřebovaly.

S tímto počasím a Barunčinou teplotou jsme tedy zůstaly doma a mě přepadla uklízecí nálada. Během dvou dnů jsem vyžehlila všechny košile (a že jich bylo, tuto činnost nemám vůbec ráda a odsouvám ji na co nejpozději, takže si tleskám), konečně jsem více uklidila dětské pokojíky a zároveň taky udělala pár změn doma.

Vysmejčila jsem vitrínu a dala jí trochu nový kabátek. Nečekejte žádné novinky, předsevzala jsem si obejít se bez nákupů dekorací co nejdéle a držím se:-), jen některé věci dostaly jiné místo.

Co bylo nahoře (koš), šlo dolů, a co dole zase nahoru (velká geometrická lucerna), jak prosté:-), plus pár dalších změn. Jediné, co jste u mě asi ještě neviděli, je velká antracitová mísa nahoře. Mám ji už roky, měla jsem ji v ložnici s orchidejemi, ale ty pošly, tak byla možnost ji přesunout.

DSC_0327_4

 

DSC_0282_4

 

DSC_0285_4

 

A detaily z větší blízkosti:

DSC_0293_3

 

DSC_0299_4

 

DSC_0314_4

 

DSC_0312_4

 

DSC_0307_3

A pohled nahoru na vitrínu:

DSC_0322_3

 

DSC_0334_3

A zítra ještě jedna změna –  na zdi:-).

Pěkný den.

podpis_V1

8 Comments

  1. Hezky jsi to vysmejčila a obměnila :-)) Antracitová mísa se mi hóódně líbí 🙂 Na velké uklízení a žehlení 🙁 se teprve chystám a odkládám to jak to jde 🙂 ale ten pocit potom, ten stojí za to!!! D.

  2. Tak košile mám vyžehlené všechny – s výjimkou těch, co jsem zrovna pověsila na sušák. Ale jinak by náš byt potřeboval tak asi měsíc soustředěné práce, aby vypadal co k čemu. A pak bych se mohla pustit do ladění vitrín.

    • M.

      :-D, nejhorsi na tom je, ze na jedne fronte skoncim a na druhe muzu zacit:-D, nikdy nekoncici proces… M.

Leave a Reply