Dárek od jedné ospalé kočky…

neboli Lucky z blogu Sleepy cat.

V poslední době jsem vyslala do světa několik pileí, nebylo jich úplně málo, protože mé rostlinky se činily a plodily, plodí i nadále:-).

Pro tentokrát jsem za ně nic nechtěla. Tedy nebudu chtít ani příště, jen doporučené poštovné při vyšším počtu rostlinek už pak není úplně zanedbatelné, ale o tom psát nechci.

Lucka se prostě rozhodla mi poděkovat dárkem, přímo darem, myslím že neúměrným k pilee. Dorazilo překvapení, kde se skrývaly ingredience v BIO kvalitě a potřeby pro výrobu vlastního bambuckého másla – tělového krému, včetně podrobného návodu. Hned jsem se do toho pustila a myslím, že výsledek se povedl. Lucka mi vybrala esenci růže, kterou miluju, a já už se těším, až se máslem namažu.

 

 

 

 

 

 

 

Lucce děkuji moc a vy, pokud máte zájem, jukněte k ní na blog, najdete tam mnoho různých témat, třeba i na další homemade produkty, ale i jiné zajímavosti.

Já poslední dny celkově nestíhám, přibrala jsem si více práce, k tomu rodina, zahrada… Znáte to. Mrzí mě, že se mi teď nedaří psát častěji a ani na Vaše blogy nemám tolik času, snad se to brzy změní. Každopádně tento týden se tu ještě objevím.

Hezký den.

 

 

 

 

16 Comments

 1. No, Marci, kdybys tam ještě nějakou plonkovní rostlinku měla, a hodilo by se Ti nějaké to přání nebo plakátek, nebránila bych se minivýměně…;-) P.

 2. Marcelko, Lucka je hodná, že tě obdarovala a myslím si, že se ti i trefila do vkusu s výrobou vlastní kosmetiky .-) Ivana

 3. Marcel, krásný dárek jsi dostala, to muselo být milé překvapení. Na Lucky blog se určitě podívám.
  Chápu, že teď v létě je času stále míň a míň. Je dlouho vidět a tak se večery tráví na zahradě a na počítač není ta správná chvíle.
  Užívej léto a najdi si chvilku na odpočinek. :o)
  Přeji pohodové dny.

  • M.

   Daso, moc dekuji:-). Je to tak, počasí laka k pobytu venku a mnohym cinnostem. Hezky vecer. M.

 4. Helena

  Někdy to tak prostě je, čas je neúprosný a nedá se stihnout všechno.
  Dárek je opravdu parádní!
  Marcelko, měj hezký a pokud možno klidný den. Helena

 5. Marci, dostala jsi moc hezký dárek! A co se pracovního vytížení týče, ti naprosto rozumím. Já od července měním místo a už teď se děsím, o kolik více času budu v práci trávit. Všechno si ale časem sedne a je zase pohoda. K.

  • M.

   Kajo, drzim pesti s novou praci. Ja budu mit naopak od cervence pradniny:-). Pekny vecer, M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )