Balení dárků

Blíží se advent a já místo abych uklízela  a dekorovala, balím dárky.

Děti jsme převezli k babičce, aby se tzv. dokašlaly, ještě nejsou fit, ani my s manželem, naopak. Viróza se nás nechce pustit. Využila jsem prázdného domu a zabalila dárky. Už  mi chybí jen pár drobností, to už zvládnu po  večerech.

I letos je to u nás v bíločerné, jednoduše a vlastně klasicky, jen “jmenovky” jsou asi trochu jiné a snad i originální. Původně jsem chtěla papírové, ale když jsem chystala balící potřeby, jukla na mě tato dřevíčka a bylo jasno.

baleni_darku-1

 

baleni_darku-2

 

baleni_darku-3

 

baleni_darku-5

A některé dárky pak ještě dozdobím větvičkou eukalyptu.

baleni_darku-6

Tak teď je uklidit tak, aby je děti nenašly a já naopak 24. prosince  s přehledem nahmatala:-).

A můžu na to dekorování.

Mějte se.

podpis_V1

18 Comments

 1. Anonymous

  Pěkně zabaleno…Já dárky ještě nemám..Letos jsem hooodně pozadu..nic se mi nechce a to že budou Vánoce mi vůbec nedochází…Ach jo..potřebuju načerpat tu pravou vánoční atmosféru, ale jak?Ilča

  • M.

   Ilco, svetylka uz mas, udelaji moc. Tak preju, at se brzy dostanes do prima vanocni nalady. Nejaky vanocni trh treba? Nepomohlo by? Nebo predvanconi tvoreni – organizovane? M.

 2. Marcel, máš to nádherný. Jmenovky jsou cool. Já pořád ještě přemýšlím, jak budu balit, i když pár nápadů už mám. Hezkou první adventní neděli ti přeju.

 3. Já ještě nemám skoro nic nakoupeno, natož zabaleno :-)) Super nápad s jmenovkami, ty zůstanou 🙂 Jdu dekorovat, snad to dnes půjde 🙂 Hezký pátek D.

 4. Anonymous

  Ty papíry jsou senzační, já se s dárkama pro syna až takhle nemazlím, stejně to hned ztrhá a vůbec to neocení :)))) Hezký první adventní víkend, Jana

 5. Taky patřím k těm, kteří nemají ještě nakoupeno, natož zabaleno (ale to tedy nemívám nikdy – balím vždycky na Štědrý den dopoledne).
  Držím palce, ať už tu virózu zdoláte definitivně a můžeš se vánočním přípravám věnovat naplno.

 6. Veľmi elegantné ♥ a menovky nemajú chybu. Kiež by som aj ja mohla tie moje deťúrence “odpratať” a nechať doliečiť 🙂 Teda aspoň tú staršiu. Trojmesačného drobca ani za nič… Alexandra

  • M.

   Alexandro, chapu, 3 mesice je malniko, navic muze vlastne balit i s tebou:-), dekuji, hezky den. M.

Leave a Reply