Adventní svícny

Zítra zapálíme už druhou svíčku na adventním věnci a já jsem vám stále neukázala, jak jsem je letos vyřešila já. Něco se objevilo na IG, ale již teď můžu prozradit, že dnes už je všechno jinak.

Letos jsem se po několika letech rozhodla pro klasiku – věnec z jehličí jemně nazdobený eukalyptem, břečťanem, prostě přírodní. Jenže…

 

 

 

 

 

Jehličí mi opadávalo hned po prvním týdnu tak, že jsem se rozhodla pro vynucenou úpravu. Věnec jsem dala ven a svíčky využila jinak. Natřela jsem sirky černou barvou, připevnila je pomocí drátku ke svíčkám tak, aby symbolizovaly čísla 1 – 4 a jednoduše je postavila na kachli. Jednoduché a funkční.

 

 

A aby toho nebylo málo, mám ještě jeden:-). Pamatujete kus dřeva, který jsem místo do krbu dala na stůl? Ano, skutečně jsem ho použila i na adventní svícen a to následujícím způsobem:

 

 

 

 

 

 

 

 

Moc a moc děkuji za milá slova v komentářích u soutěže. Neodpovídám, abych se v nich pak lépe vyznala, ale čtu, moc ráda a slov si cením velmi.

Užívejte předvánoční čas pokud možno v klidu.

24 Comments

 1. Anonymous

  Krásné…a to všechny do jednoho. Nejoriginálnější je ten se sirkami. Ten je TOP. Pa M.

 2. Ty sirky jsou skvělý nápad 😉 Mě připadá, že letos to jehličí padá nějak více než jiné roky. Ve čtvrtek jsem si donesla větve, hned nepoužila a dnes jsem je vyhodila, protože se sypaly :-(. Hezký večer Marci, D.

  • M.

   Ja mela vetve z lesa a asi uz tam nejakou dobu lezely, takze zrejme proto. Doma je moc teplo, jde to rychle. Bohuzel. Dekuji a hezky zbytek vikendu. M.

 3. Marcelko, ten svícen z jehličím je moc krásný. A stejně tak svíčky ve skleničkách. Měj se krásně,I.

 4. Tak! Ted teda vubec nevim, ktery se mi libi nejvic, protoze krasne jsou vsechny tri! A to drevo… opet plati, ze nejlepsi veci vzdy vznikaji tak trochu omylem 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )