Ze zahrady a terasy

Za zahradu jsme moc vděčni a snažíme se tam trávit co nejvíce času. Vloni jsme postavili pergolu a zvětšili terasu a pokaždé, když tam sedíme, chválíme se, jaký bezva nápad to byl:-).

Zvelebuji tedy zahradu i terasu.

V poslední době jsem si od rodičů dovezla další starou židli a u sousedů jsem si vzala dvě nádoby po chemikáliích, samozřejmě s jejich svolením:-), a poté se pustila do jejich natírání. Bylo mi hned jasné, že nádoby využiju jako květníky.

Tak se pojďte podívat na pár fotek zahradních.

nádoby jsme nijak nebrousila, jen 4x přetřela
pod touto židlí máme také zasetý kus louky, tak uvidíme
nad stůl jsme is pořídili “lustr”, ještě musíme doladit lepší žárovku – solární, tato funguje, když za ni zatáhneme
a tenhle bochánek je za mě kouzelný
k pergole jsme zasadili 4 popínavé hortenzie, letos bude kvést asi jen jedna, uvidíme
Barunčin pařez

Já razím do práce. Nastává tento týden veliká změna, kdy z distanční výuky přecházím na konzultace v práci a zároveň k maturitám. Tak snad se zadaří.

Mějte fajn týden.

12 Comments

 1. Koukám, že využiješ na kytičky kde co. Tohle obdivuju, protože mne to napadne až v okamžiku kdy to vidím. Včera mi poslal kamarád jak se dají využít staré dveře. Taky jedny takový mám na půdě a jediný na co je používám je, že na ně na zimu stavím květináče s kytkama. Takže se pokusím s nimi udělat něco úplně jiného….

  • M.

   Snazim se:-), nekdy se inspiruji, nekdy me i neco napadne:-). A stare dvere zni dobre:-). M.

 2. Marcelko, paráda – myslím, že tohle jedno slovo je zcela výstižné.
  My jsme původně měli mít home office až do konce června, ale nakonec nám ho zrušili už koncem května. Takže já už zas pracuju v podstatě normálně, akorát do metra a na nákup si “oblékám” roušku.
  Měj se pěkně

 3. Marcelko, už na IG jsem tvé natírání obdivovala. Povedlo se sto skutečně parádně. Moc se mi líbí všechny nafocené detaily, máš kouzelnou zahradu.
  Měj hezký den a ať se maturity vydaří!
  Helena

 4. Marcel, ty natřené obaly vypadají skvěle. Včera jsem jen letmo koukla na fotky a vůbec mne nenapadlo, z čeho jsou. Až dnes jsem si přečetla i článek a vidím, jak jsi šikovná a nápaditá. I ta židle je parádní.
  Hezké to máte na terase. D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )