Žárovka

Rodiče teď byli nějakou dobu pryč v Německu. Mám tam oblíbený obchod, nejen na dětské oblečení, ale sem tam i na dekorace. Sleduji je online a nedávno jsem tam zahlédla obří žárovku. A jak asi správně tušíte, nechala jsem si ji odtamtud dovézt. Je veliká, uvnitř má svítící drátek a vytváří příjemnou atmosféru. Podobnou žárovku jsem tu ještě neviděla. Škoda jen, že se mi nepodařilo sehnat šedou, ta bohužel nebyla k mání.

dsc_0404_1

 

dsc_0414_1

 

dsc_0407_1

 

dsc_0409_1

 

dsc_0416_1

A na větve klasického kaštanu jsem připevnila pár těch jiných z minulého příspěvku. Ty přírodní materiály mě neskutečně baví.

dsc_0415_1

 

dsc_0403_1

 

dsc_0402_1

Mějte se báječně.

podpis_V1

12 Comments

  1. Nina K.

    Dobre rano Marcelko,zarovka je zajimava, ale ja se kocham tou bilou vazou, ta je nadherna!! Tak me napadlo, jak skladujete vsechny dekorace? Ja jich zdaleka nemam asi tolik a neni to jednoduche nekam je ulozit 😀 Mejte se hezky. Zdravi Nina

    • M.

      Dobre rano Nino, dekuji a skladuji vsude mozne, hodne veci je ve vitrine, v prostoru samotnem a pak mame malou mistnost, kam se musi vse vejit. Mozna to vypada, ze toho mame vice, nez ve skutecnosti mame:-). S vecmi po dome hodne soupu:-). Pekny den. M.

  2. Myslím, že tahle barva se teď k tomu podzimnímu ladění dost hodí 🙂 a žárovky tuhle barvu mívají, nevadí, že není šedá 🙂 Mám moc ráda, druh těchto dekorací, škoda, že jich u nás dost nejde objednat. Taky jsem si jednu vánoční musela nechat přivést… Marci, hezký den D.

  3. Ta žárovka vypadá hodně dobře 🙂 Můžu se zeptat, jaký obchod se jedná? Do Německa jezdím sice jen občas, ale třeba by byla k mání i v Rakousku 🙂

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )