Z podzimní zahrady

V týdnu nastal pravý podzim, alespoň podle kalendáře. Rána už jsou chladnější a je pravda, že i tma se večer vkrádá o poznání dříve. Podzim je pro mě hlavně o dekách, čaji, krbu, ale zejména typických barvách.

V zahradě se stále tak nějak potkáva léto s podzimem. I když muškáty mají to nej za sebou, je mi líto je vyhodit, i jiřinky nakvétají, ale zároveň jsem už některé letničky vyměnila za typicky podzimní kytky…vřesy, listopadky… Prošla jsem se podzimní zahradou a pořídila pár fotek toho, co právě kvete. Rostliny do záhonů jsme si vybírali sami. Jsem ráda, že se povedl záměr, aby nám zahrada kvetla téměř celoročně, takže i teď je co obdivovat, hlavně modrý ořechoplodec.

i ibišek bahenní nakonec stihnul alespoň jeden květ, v posledních letech se mu tolik nedaří…
jiřinky…
astra…
mám v plánu si ji dát do vázy, ale nejříve si chci doma pořádně uklidit:-)…
kolo od vozu je tu opřené také už nějakou dobu, dárek od kamarádky:-), hrozně se mi líbí…

Protože jsem jako obvykle fotek udělala spoustu:-), vydá to ještě na další příspěvek o kytičkách na terase. Mrkněte příště, pokud vás to baví.

Je mi moc líto, že mi píšete maily, že vkládat některým z vás komentáře stále nejde. Bohužel nevíme pořád, jak to napravit a hlavně není vůbec čas. Tohle nechávám spíše na manželovi, který je ale vytížený pracovně na 300 procent a v brzké době tomu nebude jinak. Spíše čekám na zázrak, že opět po nějaké aktualizaci blog a jeho nastavení naskočí do módu, kdy vkládání komentářů bude fungovat všem. Asi je to spíše zbožné přání…

Užijte si prodloužený víkend, pokud využijete i pondělí, a já se ještě ozvu s článkem k terase.

2 Comments

  1. Helena Davidová

    Děkuji za romantické fotky z vaší zahrady a jdu se mrknout na tu terasu.
    Marcelko, měj hezký zbytek neděle. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )