Vánoční výměna

Tak konečně tu mám první důkazy o výměnách, které jsme iniciovaly v předchozím měsíci.

Můj los padl na Martinu z blogu Decór blanc. Protože Martinu sleduji, tušila jsem, o jaký dárek asi půjde, ale realita předčila mé očekávání. Betonová mistička je nádherná, hladká, krásný beton, a navíc uvnitř pozlacená. No a náhrdelník, který byl také součástí balíčku, tak to je tedy skvost. Já už se také pokoušela o betonové produkty, ale s naprosto odlišnými výsledky, proto nad tímto umem smekám. Martina mi k jejím výrobkům přihodila ještě kachli a vše to hezky ladí. Martině moc děkuji!!!

 

 

 

Mám tu odkaz na šikovnou Evču z blogu Gather moments a její výměnu se Zuzkou. Jukněte k ní na blog, stojí to za to. Díky ní vznikl i nápad označit publikované fotky z výměny na Instagramu hashtagem #vánočnívýměna. Chcete-li, zkuste také označit, pak se nám ty výsledky výměny hezky dohledají:-).

A zítra tu bude článek, který s odměnou zcela souvisí.

A vy mi můžete posílat odkazy na vaše výměny, ať nám nic neunikne:-).

Pěkný den.

20 Comments

 1. Hezká místička i náhrdelník. Jsem zvědavá, co ji poslala Martině ty … 😉
  Já se tentokrát nezúčastnila – věděla jsem, že před svátky, kdy jsme ještě navíc nebyli skoro týden doma, bych to nestíhala. A navíc, já vzhledem ke své manuální zručnosti můžu posílat jedině jedlé dárky a to jsem nevěděla, jestli by před svátky, kdy má každy doma cukroví dost, bylo extra vítané.

  • M.

   Stano, chápu, toho casu je méně, ale myslim, ze jedle darky potesi take:-), i před Vánocemi. Hezky vecer. M.

 2. Helena

  No nádhera! Opravdu smekám a koukám, jak se výměna pěkně rozjíždí! Já už svůj balíček odeslala, dorazil v pořádku a dle mailu se i líbil, To mám radost. Dárek pro mě je na cestě, tak se těším!
  Pa, Helena

 3. Mistička je krásná. Mám ji v růžové a zaujala u nás čestné místo v obýváku 😉 Martinka umí … u nás už výměna taky finišuje, snad to do vánoc stihneme. Hezký den Marci, D.

 4. Jůůůů, to je krásně nafocené. Mám radost, že se líbí. Když jsem zlatila diamant, říkala jsem si, že by to mohla být i vánoční ozdoba 🙂
  Snad dnes světlo dovolí a dárky od tebe nafotím. Jak si to nikdo neschoval pod stromeček, viď. Já bych to teda nevydržela 😀

  • M.

   Dekuji, Marti, s tim svetlem je to ted mizerne:-(. Me tedy ani nenapadlo nechat to pod stromeček:-D. Pekny den. M.

 5. Alena Vyskočilová

  Martinka, nádhera, obdivujem a plánujem si od teba tiež niečo v budúcnosti pořídit:-)

 6. Martina Puchingerová

  Výměna krásná, dárečky perfektní a Martina je moc šikovná. Dnes jsem také nafotila, co jsem dostala já a doufám, že dnes či zítra doručí můj balíček Veronice. Krásné dny přeji.

 7. Veronika P.

  Opravdu nádhera, nevím, co se mi líbí víc, obojí je naprosto dokonalé. Taky moc obdivuju Marti um i její krásné bydlení… A u Evči na blogu už jsem koukala na jejich výměnu a taky bylo obojí moc pěkné. No, myslím, že se to zase povedlo ;-)…
  V.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )