Vánoční výměna – dvojice

Jak jsem včera avizovala na IG, vkládám dnes i sem kompletní seznam dvojic naší již druhé výměny.

Dvě důležité věci nejdříve:

První je poděkování!!! Děkujeme za hojnou účast a chuť zapojit se do tvoření, tvoření nejen něčeho hmotného, ale i něčeho abstraktního v podobě radosti druhým.

A za druhé: no, nebyla bych to já, abych svojí zbrklostí něco nepokazila. Takže to bylo takhle: udělala jsem lístečky se jmény, už jsem nestudovala odpovědi, prostě jsem jela jméno lístek atd. Nezapomněla jsem ani na sebe. Toho jsem se bála:-). Nicméně po losování jsem zjistila, že jméno s mým lístečkem tam není! Tak jsem se připsala na samý konec. (Dnes ráno jsem ho samozřejmě našla, na hnědé zemi hnědý lístek.) Dohodly jsme se Martinou, že bude-li někdo lichý, Martina půjde do výměny dvakrát. Vyřešeno.

Pak jsem šla ale kontrolovat na blog komentáře, zda mi počty sedí, sice až po publikování výsledků na IG stories, ale přece. To jsem ale zjistila, že Letitia pouze komentovala jednu odpověď a do výměny se nehlásila!!! Jenže já ji zařadila do losování:-(. Raději jsem ji obratem oslovila mailem. Už jsem plánovala, že pokud se nezúčastní, posunu se z mé liché pozice na její místo (mimochodem by došlo k tomu, že bych měla stejnou dvojici jako minule:-) ). Shodly jsme se s Letitií, že co se má stát, to se prostě stane a mělo to tak být. Ona o účasti původně skutečně uvažovala, takže nakonec vše zůstává jako na začátku.

Tímto se omlouvám za jisté zmatky, asi je toho na mě moc:-). Doufám, že s tím nikdo nebude mít problém. Pokud ano, navrhněte jiné schůdné řešení.

A konečně dvojice:

1.sadiie 314 – IG a Danka

2. Johanes D. K. a Věrka

3. justblog8 a mebachel

4. nr.252 – IG a Margita

5. Hlenka a yolcza – IG

6. Jana S. a Monika S.

7. Gathermoments a Morkusovic

8. Ivana knoflik a lauren_veron

9. dreamsbyjana a Martina Decór Blanc

10. Nedůtklivá a Letitia

11. Daniela a Jana Tat.

12. jarkuc – IG a Ivana O.

13. Martina P. a Veronika P.

14. rozmanitosti a Ivanka za městem

15. Lenka H. a Lucie

16. Anet a Jakub a hankaadamec

17. Marcela Irsko a maickosti

18. Laďka a Marie Š.

19. já a Martina Decór Blanc (podruhé)

 

Nevím, zda se podle mých zkratek poznáte, ale záměrně neodhaluji celá jména, mohlo by to někomu vadit. Také jsem neověřovala, zda nevznikly stejné dvojice jako minule. Pokud ano a rádi byste změnu, je možné prohazovat se mnou nebo jinak.

Mým dalším úkolem je teď vás všechny kontaktovat, některé přes IG, jiné mailem. Zašlu vám kontakty na sebe, abyste si mohly dořešit doručení radostí vzájemně, nejlépe do Vánoc:-). Pokud neobdržíte můj mail do konce týdne, prosím, dejte mi vědět. Vyřešíme to. Však už víte, že nejsem neomylná:-).

Nezapomeňte o vašich výměnách informovat na blozích nebo Instagramu, i my jsme zvědavé, jakou radost jste si udělaly:-). Nemáte-li ani jedno, pošlete mi fotku s textem na info@nordicpassion.cz a já ji zveřejním u mě na blogu. Moc se na to těším.

Tvoření zdar!

Pěkný den.

 

 

17 Comments

 1. Jitka

  Já se tam nevidím..také jsem komentovala na IG, že se hlásím 🙂 ale tak…asi to tak má být 🙂

  • M.

   Jitko, moc se omlouvám, ale nenašla jsem vás komentář, možná už únavou nevidím:-), každopádně ve hře jste. Budete v Ivou, na kterou jsem také zapomněla. Ještě jednou se omlouvam, hezky vecer a dekuji, ze jste dala vedet. M.

   • Iva K.

    Jitko, prosím Vás, zkuste mě najít a napsat přes IG, ať domluvíme detaily, moc děkuji, iva – kappky

 2. Iva K.

  Ahoj Marci, já jsem byla vyřazena ještě před startem nebo můžu doufat, že papírek s mým jménem se najde zítra 🙂 iva hlásila jsem se přes IG jako kappky…

  • M.

   Iva nesmí chybet, takove krasne věci! Omlouvam se, vyreseno viz samostatny clanek. Dekuji za pochopeni. M.

 3. Jů, ja sa tak teším, že si ma tam (omylom) zaradila. 🙂 Sama som sa nevedela rozhodnúť, ale naozaj sa teším.
  A moja parťačka má pravdu, zmätky úplne patria k radosti. 🙂

 4. Helena

  Marcelko, tedy nechci tě stresovat víc, než je zdravo, ale buď jsem slepá, nebo se nevidím :o) Pokud tedy nejsem ve dvojici č.5?
  Ale jinak, hlavně klid, má to být zábava a ne nervy!
  Měj klidný den, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )