Vanoční stromek

Přicházím trochu se zpožděním, abych všem mým věrným čtenářům popřála krásné svátky. Štědrý den je sice za námi, dárky jsou rozdány, ale svátky běží dál, u nás ve znamení návštěv babiček a dědů.

Včera jsme tu měli rodinu sestry, plný dům, hodně šrumu, ale toho dobrého, veselo, jak by o Vánocích mělo:-).

Dnes vám nabídnu pár fotek stromečku a ozdobiček a už spěchám na novou pohádku:-).

Ozdoby jsem letos chtěla veliké, aby více vynikly. Pořídila jsem na poslední chvíli papírové hvězdy a jedny kouličky, ostatní dekorace jsou starší. Pomáhal mi syn. Výsledný dojem je blyštivobílý stromek, navíc jde o stříbrný smrk a barva jehličí se mi mooooc líbí, opět jsem si pro čerstvý zajela k hajnému.

Tenhle “lustr” zaujme každého. Je to památka na jeden z tradičních večerů, kdy se před svátky scházíme s přáteli v restauraci. Tehdy to byl Frýdštějn, kde si v tuto adventní dobu tradičně můžete ozdoby koupit.

Takže krásné dny s rodinou a blízkými, doufám, že si je užíváte ve zdraví, zdá se, že letos je to spíše vzácnost. Vlastně jsme měli štěstí, že jsme si to odbyli před svátky.

Šťastné a veselé!!!

4 Comments

  1. Marcelko, krásný stromeček. Užívej volna, já už jdu zítra zas do práce. Letos ty svátky úplně ideálně nevyšly, ještě bych brala nějaký den volna…

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )