Vánoční soutěž s e-shopem Bella Rose

Jsem moc ráda, že se spolu s dalšími blogerkami i letos můžu zúčastnit soutěže s Bella Rose o nejhezčí styling – tentokrát s dekoračním kruhem od Madam Stoltz. Přiznávám, byla to výzva, protože mě trochu tlačil čas.

Vy máte možnost získat poukaz na nákup v obchodě Bella Rose v hodnotě 1000,- Kč. Stačí mi v komentáři zanechat odpověď na otázku:
s jakým doplňkem z e-shopu Bella Rose byste si nejraději doma vykouzlili vánoční atmosféru?

Prosím, komentujte do 26. 11. 2019. Poté vylosuji jednoho semifinalistu, který i s ostatními semifinalisty u jiných blogerek postoupí do finále, ve kterém majitelka obchodu Martina a její odborný tým 28. 11. 2019 vylosují vítěze.

A tady je můj vánoční styling: zvolila jsem větvičky, které najdete běžně v lese nebo na zahradě a jednoduchou vánoční ozdobu ve zlaté barvě jako je kruh.

A pokud nemáte možnost kruh zavěsit, stačí ho opřít o zeď. I tak bude vypadat hezky.

Držím vám pěsti:-). Myslím, že zejména v předvánočním čase by výhra udělala ohromnou radost, protože na BR najdete snad vše, co je třeba k vykouzlení té nejlepší vánoční atmosféry, na jednom místě. A to se hodí.

Pokud nechcete čekat, zda se na vás usměje štěstí, můžete již teď objednávat v obchodu Bella Rose s 20% slevou při zadání kódu: VANOCENORDICPASSION od teď do 15. 12. 2019.

Hezké dny.

22 Comments

 1. To je milé, Marcelko!
  Nejvíc mě asi letos nadchli ozdoby s perličkami, i když jich mám tak na 5 stromečků :o)
  Ten zlatý krou je nádherný!
  Chtěla jsem pochválit fotoknihu a Báru, ale komentář nešel vložit, tak snad to tady bude jiné!
  Měj krásnou neděli, Helena

 2. Alena Vyskočilová

  Tieto mosadzné kruhy sú naj, obdivujem ich dlho, aj tá jednoduchá výzdoba je krásna, dali by sa použiť aj tie baliace papiere, čo používa BellaRose:-)
  Alena

 3. Ivana Staňkovičová

  Dobrý den,
  nejvíce se mi líbí hrneček Jingle Bell White.
  S pozdravem Ivana Staňkovičová

 4. Tak já bych si vybrala buď svícen Circle nebo svíčku Jul, případně led drátek se světýlky.
  Jinak se mi tahle soutěž s BR líbí – je zajímavé vidět, jak se různé blogerky s konkrétní dekorací “poperou”. Je někde přehled všech zúčastněných (s linky na jejich výtvory)? A bude na BR “lidové” hlasování nebo bude vítěze vybírat BR?
  Tvoje dekorace se mi líbí – je minimalistická, což mi většinou vyhovuje (nechci psát, že je to můj styl, protože já moc nedekoruji a v tomto směru rozhodně žádný vyhrazený styl nemám :-))

 5. Romana Doubravová

  Zdravím Marcelko, tak mne se líbí svícen Heima. Dala bych si pod něj ještě černou břidlicovou kulatou podložku, dozdobila zeleným eukalyptem a větvičkami a přidala bych červený Ilex. Nejsem taková aranžérka jako Vy, ale jste inspirativní. Přeji všem klidné nadcházející adventní dny! Romana

 6. Jana

  Krása! Z Bella Rose mě letos uchvátila jejich kolekce Miluju Vánoce – překrásné hrnky a balící papír. Angličtina mi vůbec nevadí, ale české nápisy mě moc potěšily. Jana
  timeaa@seznam.cz

 7. Marcel, zlatý kruh jsi nazdobila jemně a přírodně, stejně jako ostatní dekorace na fotkách. Moc se mi líbí.
  Z Bella Rose bych si vybrala jednu svítící lampu, asi “Stolní lampa Antique Star”.
  Přeji krásný týden. D.

 8. Simona

  Dobrý den, máte to jako vždy krásné…já to říkám pořád, že v jednoduchosti je krása!
  Asi bych z nabídky vybrala něco z dětských doplňků nebo z vánoční kolekce.
  Zdraví Simona
  simfajnor@gmail.com

 9. Poslední dva týdny jsem u Bella Rose objednávala dvakrát a ještě nemám vše, co by se mi líbilo, takže zkusím štěstí 😉 Co bych ještě objednala? Asi hrneček s nápisem “Miluju Vánoce”, ten už minule nebyl. Tvá dekorace v kruhu se mi moc líbí. Krásné dny Marci, D.

 10. Anonymous

  Milá Marci, opĕt velmi decentní a vkusné. Ráda se k Vám vracim pro inspiraci. Z Bella asi svítici hvĕzdu do okna nebo lucernu. Jitka piji@email.cz

 11. Šárka

  Dobrý den, ač je mi téměř 47, vánoční atmosféru by mi pomohl dotvořit jeden ze skřítků Pixie od Maileg. Šárka.

 12. Asi bych si toho vybrala spoustu,ale nejvíce mě zaujaly zlaté příbory. S nimi by byla sváteční večeře ještě slavnostnější.

 13. Jitka

  Milá Marcela, moc ráda k vám na blog a instagram chodím čerpat inspiraci.
  Díky za soutěž, brala bych led světýlka na drátku a nějakou svíčku. Jitka

 14. Dobrý den, moc se mi líbí letošní kolekce Crystal Clear- inspirovaná zmrzlými rampouchy a zasněženou krajinou v divoké přírodě.

 15. Lucie J.

  Vybrala bych něco z kolekce Kähler Hammershøi Christmas. Je úžasná!
  Krásný předvánoční čas!
  Lucie

 16. Moc zdravím, kruh je krásný, asi zkusím letos dekoraci v podobném stylu:)) Jinak z Bella Rose bych si vybrala decor three na zavěšení adventního kalendáře pro synka:))díky Janča

 17. Olina z Plzne-severu

  Dobrý večer, děkuji za inspiraci, mám ráda jednoduché tvoření z přírodních materiálu. V Bella Rose bych si vybrala jednu ze závěsných hvězd.

 18. Marci, vybírat je pořád co… pokukuji i po nevánočních doplňcích a posílám tipy Ježíškovi. Z Vánočních by se mi líbila světýlka na drátku, schovala bych je do starých sklenic a dozdobila… Měj krásné dny. Lucka

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )