Vánočně…

Hezký páteční večer.

Mně dnes skončily pracovní povinnosti, před chvílí jsem dodělala další várku vanilkových rohlíčků, protože nám jich moc z té první nezbylo, úlky také odpočívají v krabici a teď už “jen” úklid. No asi takhle. Čím jsem starší, tím méně mě to trápí…když naklizeno nebude. Ve zbývajícíh dnech se o to pokusím, ale cíle, co vše zvládnu, jsem si raději nedala.

Dárky mám téměř všechny zabalené, ještě pár, ale tam musím vyloženě vyčkat na vhodný moment, kdy děti usnou, už je to trochu boj uchránit to tajemství:-).

Teď už si jen přeju, abychom to zvládli ve zdraví a mohli vyrazit za příbuznými.

Doma mi přibyl jeden zlatý svícen. Jsem z něj nadšená a kdybyste viděli ten lesk v reálu, byli byste taky:-). Máme provizorní stromek a zítra vyrážíme do školky k hajnému pro ten pravý, velký. Moc se těším. Trošku v sobě řeším, kdy ho nazdobit, ale opět to nechávám plynout. Když dostanu chuť to udělat hned zítra, možná to udělám:-). Nejpozději však večer 23.12.

Užívejte poslední adventní víkend v poklidu.

A ještě prosím Romču, která u mě vyhrála diář, zda by se mi ozvala na mail. Pokud ne, vyberu jinou uchazečku a dám vědět.

Krásný večer.

6 Comments

 1. Marcelko, už teď je na tvých fotkách kouzelná atmosféra, svícen je skutečně parádní!
  A to cukroví – přijel Adama a snědl vlastně skoro všechny raffaello kouličky :o)
  Přeji pohodo a klid! Moc tě zdravím, Helena

 2. Taky nechávám věci plynout, jinak to ani v této době nejde. Hezké zdobení stromečku ať už to bude dnes nebo jindy 😉 Svícen je krásný. D.

 3. Marcelko moc se mi líbí ten stromek se světýlky i ten zlatý svícen….opět na mě dýchá ze všech fotek útulná atmosféra. Já jdu akorát s dcerou péct ruské ořechy a stromek na nás čeká v pergole. Jinak taky si už nedávám žádné cíle, co kdy udělám, jelikož je pak vše jinak 🙂 krásnou sobotu přeji.

 4. Marcelko, krásně je u vás. Svícen je opravdu hodně zajímavý, moc hezký kousek.
  Stromek zdobíme vždy 23., je to už taková tradice a jsem ráda, když vydrží do půlky ledna. .o)
  Přeji pohodový víkend. D.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )