V týdnu…

jsem se po cestě z práce zastavila v květinářství, v tom samém, ve kterém jsme si před lety objednali svatební kytici, tedy spíš já. Během vybírání a dohadování podrobností zazvonil tehdy telefon, který mi oznámil, že zemřela má babička. Jak dobré zprávy střídají ty špatné a naopak. Vybavila jsem si to právě při psaní tohoto článku.

Ale proto to nepíšu. Jezdím kolem něj do práce, je tam již mnoho let a já tam od svatby nebyla, až teď poslední dobou párkrát. No a posledně mě překvapil výběr eukalyptu, hned tři druhy. Odvezla jsem si dva z nich a hyacint, a to jsem původně jela pro nové narcisy, které neměli, jak už to tak bývá:-).

Mám eukalyptus “baby”, který v kulaté váze tvoří takového ježka. A pak druhý, který jsem naživo viděla prvně a líbí se mi moc a moc, jméno kultivaru neznám, ale jeho listy jsou větší a připomínají tvarem srdíčka. A k tomu byly za hubičku v porovnání s eukalyptem v jiném obchodě, kam chodím obvykle, kde ale nebývá vždy tak čerstvý a pěkný. Jsem nadšená a asi se stanu pravidelným zákazníkem:-). Zítra tam jedu pro kytičku na oslavu narozenin kamarádky. Už se moc těším.

 

Srdce na dlani:-):

Posílám pozdravy a přání pěkného večera.

 

16 Comments

  1. Petra

    S eukalyptem zkušenost nemám, vždycky jsem ho viděla na nějakém blogu. A jak se tak rozhlížím po obýváku, tak už vidím, kde by mu to slušelo. Děkuju za typ, ještě abych na něj narazila v nějakém květinářství. 😊 Hezký večer Petra

  2. Jak píše Ivanka, ta fotka s růžovou vázou … a růžová váza … :-)) Už jsem objevila květinářství, kde mi eukalyptus objednají, ale před vánoci to už nešlo a teď jsem se tam ještě nedostala, tak to snad už brzy vyjde. Krásný pátek Marci, D.

  3. Helena

    Moc vydařený nákup! A na vybírání svatební kytice ani nikdy nezapomeneš… Jak to píšeš, tak to v životě prostě bývá…
    Marcelko, měj hezkou neděli, Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )