V Praze

Včera jsem jela na pokračování školení spojené s testováním. Přestože si svým pozitivním výsledkem testu nejsem úplně jistá, budu vědět až za měsíc, výlet to byl příjemný.

Se sestrou jsme se sešly v centru a vyrazily do Vodičkovy ulice do restaurace Styl a interiér. Jde o místo, kde je příjemně, kde se dobře najíte a dokonce, chcete-li, si odsud i něco odnesete. Je tu k zakoupení keramika  i jiné doplňky, nebo třeba drobný nábytek. Já nepořídila nic, ale odnesla jsem si příjemný pocit hezkého interiéru i milé obsluhy. Jen ten zázvorový čaj byl na mě silný až moc:-).

Vcházíte takovým průchodem a již tam je vše nazdobené.

dav

 

dav

 

dav

Interiér je milý, nekuřácký.

dav

 

dav

I jídlo nám moc chutnalo.

bst

dav

 

dav

 

dav

V létě se dá sedět venku. Vypadalo to lákavě, takže třeba zase příště tam.

Fotky jsou mobilem a není to ono, ale pro představu snad postačí.

Byli jste tam už někdy?

Krásnou sobotu.

podpis_V1

17 Comments

 1. Moc hezké místo, tam jsem nebyla 🙂 Ta fotka interiéru, jak si někdo sundává svetr mě pobavila :-)) Tento týden jsem si taky objednala tak silný zázvorový čaj, že se nedal vypít, doma si dělám lehký odvar :-)). Marci, krásnou sobotu D.

  • M.

   Dekuji, ano, pan se hezky maskoval:-), caj mi vylozene neudelal dobře, doma taky delam slabsi:-). Hezky den. M.

  • Joo, fotka se svetrem me taky pobavila nejvic 😀 U obrazku s jidlem ale vzdycky trpim – dala bych si to vsechno a nejlepe hned! Mimochodem – jak to delate, ze i ty fotky z mobilu vypadaji tak dobre?! 🙂

   • M.

    Dekuji, myslim, ze fotky jsou hodne nedokonale. Davala jsem je z mobilu do pc prvne, v pc jsem mela moznost par uprav, trochu jsem doupravovala, ale zadny zazrak, kouzlit s tim neslo:-). Pekny vecer. M.

 2. Hězký podvečer,
  musím říct,že mě to rozhodně zlákalo a až v Praze budu ,tak tam ráda půjdu nasát tu atmosféru a ochutnat něco dobrého.To jídlo fakt vypadá dobře 🙂
  Interiér se mi líbí moc,ty židle a ten lustr to je krása.
  Hezký víkend Marcelko.
  Renča

 3. Danka

  Krásne…mám rada miesta ktoré majú svoj štýl a originalitu 🙂 pekný večer Marcelka ! D.

 4. Helena

  Do tohohle podniku jsem se vnutila dopoledne v den, kdy před pár lety otvírali :o) Jistě měli práce nad hlavu, ale nevyhnali mě, naopak…
  Mám to tam ráda a tu a tam se zastavíme.
  Marcelko, měj hezký den. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )