Už ho taky mám…

a mám velkou radost, že jsem se dočkala. Nejdříve na mě totiž nezbyl, teď mi ho dovezla kamarádka. Podle úvodní fotografie už asi tušíte, že jde o IKEA koš SINNERLIG. Přijde mi, že může mít spoustu využití, je prostorný, vejde se do něj spousta věcí – třeba časopisy, klubíčka, deky – plédy nebo taky ponožky (já je v jednom jiném koši mám, ne klasicky v šuplíku:-) ). Jenže já  ho chci mít na očích, takže jsem si ho dala do obýváku.

sinnerling

sinnerling3

Mám opravdu moc ráda přírodní materiály – dřevo ve všech podobách, kameny, trávy, nebo i šišky, prostě vše, co nám naše příroda poskytuje. A nemusí to být dokonalé, naopak ta jinakost je na tom to ono. Tak jsem si nějaké ty přírodní věci dala i do koše. Měla jsem zrovna náladu to udělat právě takhle, že by to bylo tím úžasným počasím venku? Nevím, a je to jedno. Je možně, že za týden tam budu  mít třeba zase úplně něco jiného:-).

sinnerling5

sinnerling6

sinnerling4

Ještě nevím, zda zůstane na stole nebo tady pod lavicí:

sinnerling7

 

sinnerling8

Pokud jdete ještě ven, užijte si to nádherné sluníčko a hezký víkend.

podpis_V1

6 Comments

 1. Vážně je celkem veliký, nebo se mi to zdá? U té lavice tak působí 😀 A drží tvar? Vypadá tak lehce a nenuceně 🙂

  • M.

   Ano, je obri, i kdyz zalezi na uhlu pohledu – na co ho kdo pouzije. Tvar drzi, ten muj je sice trosku sikmo, ale asi tim, ze na nem par dni lezela taska;-). Velka, sportovni. M.

  • M.

   Ja se tam taky pokazde tesim. A i nova limitovana kolekce vypada slibne:-). Take hezky vikend. M.

  • M.

   Ivco, dekuji. Obdivovala jsem ho hned od zacatku, co jsem zjistila, ze bude v sortimentu, ale musela jsem si pockat. 🙂 M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )