Už 6

Už je to velká holka, už je jí šest! Kde je to moje pohodové miminko, co se před pár lety narodilo a najednou má Ríšu, kterého má děsně ráda a při každé možné příležitosti se tulí a objímají. A to pozor! Je to spolužák jejího o dva roky staršího bráchy, Baru si prostě troufá.

Zatím se tomu smějeme, ale za pár let tu bude třeba jiný Ríša a půjde do tuhýho. No hlavně to zdraví jí přeju a taky štěstí.

Pořád je to svá holka, na kterou se musí jedině po dobrým, po zlým to prostě nejde. Umí být přirozeně rozkošná i pěkně využívat své ženské zbraně – rozuměj hezky koulet očkama a culit se, ale taky umí trucovat a šprajcnout se v tu nejméně vhodnou dobu.

Přesto věřím, že srdíčko má na pravém místě a řekla bych, že už nekrade:-) (kdysi jsem o tom psala tady).

Jsme šťastni, že ji máme.

Pěkný den.

12 Comments

 1. Anonymous

  Mám ju rada, páči sa mi a je to dieťa plné života podľa môjho gusta a srdiečko majú tieto deti najväčšie na svete!
  Nech ju láska, živosť, srdečnosť a dobré stále sprevádza!
  Moja najstaršia je práve 6 rokov vydatá, mohla by Bára byť aj mojou vnučkou:-)

  • M.

   Dekuji, Alenko, ano, take radeji deti plne života, i když toho ma clovek nekdy plne kecky:-). Ono to utece a vnuk/cka bude:-)M.

 2. Marcelko, hlavně, že je zdravá, to ostatní se věkem mění. 🙂 Přeju jí tedy zdravíčko a nejvíc milující rodiče. Je to hezká holčička a Tobě se podařilo ji krásně nafotit.
  Měj prima víkend. Dáša F.

 3. Helena

  Tak ještě jednou – Barunko, všechno nej! Jsi krásná holčička, v tvých očích toho vidím tolik…
  Mamince vyřiď přání pohodové neděle. Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )