Únorový interiér

Jak už jsem minule psala, nafotila jsem i pár širších záběrů obýváku, kde hlavní roli hrál bodlák. Po dlouhé době jsem si na okna dala i závěsy. Musela jsem se jich vzdát kvůli koťatům, která po nich dříve šplhala. Uvidíme, jak to bude fungovat teď, pár měsíců později. Manžel to nevidí rád, preferuje otevřený výhled do zahrady. Ale v těchto pošmourných dnech to mně osobně nevadí vůbec, naopak, doma je o něco útulněji. Přemýšlím o lněných závěsech. Ty šedé sice lněné jsou, ale raději bych světlé tóny. Uvidíme. I potahy na polštářích jsem obměnila, ještě se chystám přesadit pileu, kterou mám od počátku a vyrostla už do vysokých rozměrů, nevypadá tak hezky, je třeba ji oživit.

Děti mají jarní prázdniny, plány žádné nemáme. Čeká mě telefon k doktorce. Baru se jeví v pořádku. Snad to potvrdí i výsledky.

Příští týden naše Minnie podstoupí kastraci, na to se netěším vůbec. Už jen to, abychom ji uhlídali před jídlem, následné možné komplikace, které jsme si užili s její matkou Mickou, mě víc než znervózňují, ale situace si to žádá.

Mějte se hezky a ve zdraví.

4 Comments

 1. Helena Davidová

  Marcelko, i v únoru je u vás moc hezky!
  Užijte si prázdninový den ve zdraví, klidu a pohodě.
  Helena

 2. Marcelko, máš to hezky sladěné. Užijte si jarní prázdniny.
  My taky neplánujeme, manžela ještě pořád bolí záda, tak asi víkend bude válecí 😉

  • M.

   Dekuji, Stano, i valeci vikend je nekdy treba a telo si o nej reklo, at je brzy dobre. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )