Tipy na dárky pro muže

První adventní neděle a já vám dnes přináším tipy na dárky pro muže. Mám pocit, že vybrat něco právě pro ně mi činí největší potíže, a jak tak pátrám v okolí, nejen mně:-).

Rozhodla jsem se rozdělit tipy podle věku, takže vám ukážu dárky pro malé kluky, mládence a zralé muže:-). Inspiraci jsem čerpala na Bonami. Jako každý rok tam mají dárky rozdělené do kategorií podle pohlaví, ale třeba i ceny. Já na to šla trochu jinak a pár tipů vám právě teď představím.

Kategorie “ti nejmladší

Začneme skupinou nejmladší. Myslím, že vybrat dárky pro malé děti a trochu větší kluky ještě nebývá takový problém. Mají přání! To je zásadní. Píší dopisy Ježíškovi! To také pomůže. Takže tady je jen nepatrná ukázka dárků, které najdete na Bonami.

Něco do pokojíčku:

Věřím, že menší i větší kluci ocení sedací vaky. Můžou se po nich válet a dělat na nich blbiny, stačí si vybrat vhodný motiv podle věku. Tady dva příklady: zvířecí a fotbalový.

Pro nadšence LEGO můžete pořídit praktické úložné boxy na kostičky nebo cokoliv jiného. Jsou dostupné v různých velikostech i tvarech: třeba jako hlava nebo klasické ve tvaru krabice/kostky.

Hračky:

U nás byly jednu domu velmi populární různé garáže a dráhy. Tahle dřevěná je moc povedená.

Pokud máte doma koumáka, možná by ho potěšily nějaké hlavolamy . Tady se skládají molekuly za sebou tak, aby se barvy vedle sebe neopakovaly.

Píšťalka s motivem mašinky – tou určitě uděláte radost spíše menším klukům.

A jeden tip navíc: nafukovací kruh. Vím, do léta daleko, ale je to fajn věc na blbnutí do vody a teď navíc s výraznou slevou:-).

Kategorie “mládenec

Pod tímto si představuji zejména mladé muže, kteří jsou ve věku, kdy opouští svůj domov a stěhují se do svých vlastních bytů či podnájmů.

Bude se jim určitě hodit mnoho užitečných doplňků, například tyhle úložné boxy na víno.

A tady naopak něco pro pivaře:-). Je to otvírák na láhve, který upevníte na zeď, dekorativní a praktické současně.

Pro kafaře pořiďte třeba designový French press /výše/.

Ale nezůstaneme pouze u vybavení bytu, můžeme se inspirovat koníčky daného mládence či muže. Něco pro cyklistu – sada na opravení kola, pro ty, co s sebou stále nosí notebook, vhodný batoh , termohrnek na zimní výlety, nebo třeba karetní hru.

Kategorie “zralý muž”

Osobně se domnívám, že všechny dárky výše můžete věnovat i mužům o trochu či více starším. Ale přikládám ještě něco navíc.

Pokud muže baví vaření, je to pro nás ženy veliký dar, to se asi shodneme:-), takže proč tu jejich zálibu nezpříjemnit kvalitním vybavením, třeba noži od značky WMF.

Pro milovníky tvrdšího alkoholu můžete sáhnout po karafě na whisky se sklenicemi z broušeného skla /výše/.

Věřím, že i muži si rádi dopřejí koupel se solí do vany.

Koupit pěkné pero je klasika, ale jsem přesvědčená, že praktická a že ji mnozí muži ocení.

Pakliže váš muž vykonává kancelářskou práci, možná se mu bude hodit šikovný organizér na stůl /výše/.

Článek vznikl ve spolupráci s Bonami, všechny fotky pochází z jejich webových stránek. Pokud stále váháte, doporučuji k nim nakouknout, protože zde najdete mnohem více inspirace roztříděné zase do jiných “škatulek”. Toto byl můj předvýběr, vaši muži třeba touží po zcela něčem jiném:-).

Tak ať vyberete dobře…

Nastal adventní čas, můj oblíbený, užívejte/me.
Pěkný den.

Marcela

2 Comments

 1. Helena Davidová

  Marcelko, vybrala si zajímavé dárky pro všechny kategorie. Období Lega některé pány nepřejde :o)
  French press jsem Adamovi taky kupovala a kvalitní nože dostala loni Terka :o)
  Měj hezké adventní dny, Helena

  • M.

   Jeee, helenko, takze jsem se tolik nemylila:-) a ano, vim, Lego muze byt pro vsechny vekove kategorie. Mej se. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )