Těším se…

na mnoho věcí, pořád, někdy na běžné maličkosti, někdy na větší  nebo výjimečné akce.

Blíží se konec roku, čas Vánoc, adventu, pro většinu lidí ten nej čas v roce. Vím, pro mnohé naopak, ale všem přeji, aby to byl čas příjemný.

A na co se těším konkrétně?

1. 12. půjdeme s dětmi do Divadla v MB na Mikulášskou nadílku. Byli jsme tam vloni, bylo to skvělé, moc se těším.
Těším se na vánoční výzdobu moji i vás všech na blozích i Instagramu, na vymýšlení, nákup i balení dárků, na vánoční
trhy. Letos bych se měla podívat AŽ do Drážďan. Navíc služebně! Těším se na první sníh, vůni cukroví, večery u krbu a
svíček, prostě celý advent i vánoční čas se vším všudy. A také na vánoční výměnu, kdo si čím udělá radost:-). Rok zakončíme podobně jako ten loňský –  v divadle. Loňské silvestrovské představení se nám moc líbilo a já jsem teď vděčná za každou kulturu, mám jí na můj vkus málo.

Určitě jsem ještě moře věcí zapomněla. Prostě se těším na každý den. Těšte se se mnou:-).

Také se těším, že budu mít více času, protože teď je to pěkný kalup a nepřichází tolik dobrých zpráv z různých stran. Doufám v brzký obrat k lepšímu.

Konečně jsem umotala první věnec na dveře. Náhodně jsem objevila barevný eukalyptus, tak jsem ho hned musela mít a vyzkoušet:-). A hlavně!!!, měly byste všichni mít kontakty v mailu nebo přes IG na své partnerky výměny. Pokud se vám bude mail vracet, je jasné, že Marcelka zase někde udělala chybu:-), ale to už vás asi nepřekvapí, ale FAKT jsem se snažila.

 

 

 

Hezký večer.

24 Comments

 1. HankaŠ.

  Marcelko,tak ať se všechny ty adventní akce vyvedou.Věnec je krásný,skvělý začátek ;).H.

 2. Martina Puchingerová

  Marcelko, věnec je parádní. Mail jsem dostala, tak za chvilku budu psát paní Veronice. Za tu výměnu moc děkuji, i když stále nevím, čím Veroniku potěším. Je toho ted velmi mnoho. Mimo jiné. Kdy jedete do Dráždan? Já jedu v sobotu z práce s holkama a už se moc těším, i když naše Baru zase začíná mít rýmu. Ach jo. Mějte se.

  • M.

   Marti, snad maily dorazily v poradku, posilala jsem i opravny. Barunky mi je lito, tak at to dopadne!!! Myslim, ze s Vercou se na vymenu dokonale hodite, pekne to vyslo, urcite bude spokojenost na obou stranách:-). Me cekaji Drazdany ve stredu, snad to dopadne, vy si to tam uzijte. M.

 3. Věnec je krásný (já zatím nemám nic a říkám si, že dokud je listopad, šípková větvička a pár kaštanů na misce je OK ;-).
  Já se doufám, že nám vyjde dovolené (a zatím se ani netěším, abych to nezakřikla)

 4. Marcelko, také se těším na vánoční přípravy, ale letos ještě nemám skoro žádné dárky, dokonce ani vymyšlené a to mne znepokojuje. Za dva týdny mám naplánováno balení, tak doufám, že bude co. Věnec je moc hezký. Také jsem jeden tvořila, na vchodové dveře.
  Přeji krásné těšení a příjemné dny. D.

 5. Věnec je moc hezký. Těším se taky 😉 Email dorazil v pořádku. Výměna je moc hezký nápad, jsem zvědavá, jak to u všech dopadne 😉 Hezké dny Marci, D.

 6. Nádhernej věnec! Já dostanu od kamarádky z buxusu, tak se těším. Kalup je asi všude, ale snad bude brzo líp. Užij si Drážďany!

  • M.

   Dekuji, Luci, buxusovy je fajn, urcite bude nadherny, bohužel ja nemám k buxusu pristup. Peknou adventni nedeli. M.

 7. Helena

  Marcelko, z Drážďan jsem právě přijela – tu pravou atmosféru si určitě užiješ!
  Věnec je moc hezký, pa Helena

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )