Terakotové květináčky

V týdnu jsem měla možnost strávit den sama doma, tak jsem se pustila do přesazování rostlin, což jsem chtěla udělat už dávno, ale …., znáte to:-).

Nedávno jsem navštívila Antik Spomyšl, pro milovníky starého nábytku, ale nejen toho, ráj. Našla jsem tam mimo jiné tyhle květníky. Vždy jsem na fotkách obdivovala jejich opotřebovaný vzhled, kterého prostě docílíte jen postupem času přirozeným stárnutím a používáním.

Opět se mi nahromadily piley, ale i jiné květiny už potřebovaly více prostoru, tak jsem je využila a postupně přesazovala. Některé do těchto nových úlovků, jiné do starších květníků.

Zkouším rozmnožit svícník, poprvé, tak uvidíme…

Jinak užíváme prázdnin, děti a návštěvy se nám tu střídají, jen kdyby se dalo péct i bez té horké trouby v těch vedrech, ale to bych chtěla nemožné:-).

Pěkný den.

4 Comments

  1. Marcelko, tak nepeču. Vytápět troubou byt, ve kterém máme 28° mi přijde úchylné. Možná o víkendu na chlalupě – kamenný barák poskytuje víc chládku…
    A připomněla jsi mi, že chci přesadit min vánoční hvězdu, co se proti mým očekáváním (vyvolaným zkušensotmi minulých let) ještě drží a dokonce roste :).
    Pěkný den

    • M.

      Gratuluji k vanocni hvezde, ty mi take vzdy umrely. A k troube—urcite souhlas, ale nevymyslela jsem nic bez peceni:-). M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )