Tak zase jeden příspěvek

Takhle dlouhou pauzu jsem v historii mého blogu neměla. Nevídané, ale nějak se mi nechtělo. Přišlo mi, že se mi nechce trávit čas u pc, nechtělo se mi fotit, upravovat fotky, psát, přitom bych si chtěla tady uchovat tolik fotek a zážitků z posledních týdnů. Trochu rozporuplné, ale nutit jsem se do toho také nechtěla. Třeba to ještě doženu zpětně, ale raději nic neplánuji. I heslo jsem psala na 3x, už bylo na čase:-).

Půlka června, v práci největší shon, bylo toho teď opravdu moc, ale jak víme, prázdniny jsou za dveřmi:-), už vidím cílovou pásku a moc se těším.

V pátek jsem vyprovodila mé žáky k slavnostnímu vyřazení, tím teď pro mě skončila role třídní učitelky, ale jen na chvíli, protože ve středu mám třídní schůzky s rodiči žáků, kterým budu dělat třídní od školního roku 2023/2024.

Kolem domu a zahrady je také spousta práce, ale zase se nám odvděčuje úžasnou podívanou. Všechno krásně kvete, bují, možná až moc:-), a dokonce už sklízím i nějaké ty plody.

Doma jsme poměrně akutně řešili rozbitou lednici, respektive mrazák, pořídili jsme lednici americkou, ale nevím, musíme si zvyknout:-), a hlavně ji zakomponovat do stávající kuchyně, protože úplně neladí. Zdá se, že to nebude tak snadné a na konci možná ani ne úplně podle mých představ, no hlavně že je na místě, to byla akce na celý den. Jednak je těžká /asi 120 kg/, ale bylo třeba vyklidit i několik skříní, když se hledala zásuvka. To víte, všude milion věcí, vyndat obsah původní lednice, mrazáku, já do toho kuchtila oběd, pak zase vše uklidit, “veselo” bylo:-).

A takhle my si žijem:-). Pořád se něco děje, i když jde vlastně jen o běžné věci, naštěstí ne katastrofy.

Dnes pár fotek z archivu, pár týdnů starých.

Je fajn, že můžeme pro kytky už zase vyrážet do zahrady. Tyhle máky už jsou samozřejmě minulostí, ale jsem ráda, že jsem je vyfotit stihla.

Mějte se hezky. Snad se mi podaří ozvat dříve jak za měsíc.

Marcela

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )