Svíčky v českém skle

Jak jsem se tu nedávno zmínila, objednala jsem si v obchůdku Radua Crystal něco malého.

Vybrala jsem si svíčky ze sojového vosku s příjemnou vůní citronely a zeleného čaje. Ovoněny jsou organickými vonnými oleji. Vůně není příliš silná, naopak moc příjemná. Zatím je nemám vyzkoušené zapálené.

Co se mi na tom ale líbí minimálně stejně, je fakt, že svíčka je v ručně dělané skleničce z českého křišťálu. Získáváte tak tedy bonus v podobě skleničky odlévané českými šikovnými ručičkami.

Já jsem skutečně nadšená:-). A nejen já. Jednu z nich jsem už poslala dál a potěšila:-).

6 Comments

  • M.

   Je narocny. Mela jsem uz jeden a ten mi zimu neprezil. Toto bude druhy pokus. Jak ale vim, stalo se to same mnohym jinym, ze zimu neprezil, takze je to urcite risk. M.

 1. Ilona Řezaninová

  Marcelko,pokud ten můj eucalyptus to také nedá, mám
  raději 2 ks, půjdu do nich za 59 Kč znovu a znovu😉A ta svíčka od Radu mě také moc láká! Strašně ráda podporuji zlaté české ručičky👍 Já jsem palička, takže svíček mám velikánskou spotřebu a tady je to i s bonusem😊

  • M.

   Ilonko, tak to me tesi:-). Ja jsem si to prave take rikala:-).
   A souhlasim, bonus navíc v podani sklenicky. M.

 2. Helena

  Marcelko, sklo od Radky obdivuji na IG, trochu mě mrzí, že jsem ho u nás obměnila pár měsíců před tím, než jsem si jí všimla. Ty svíčky vypadají úžasně, uvažuji o nich jako o dárku.
  Přeji hezké dny, Helena

  • M.

   Myslim, ze to je tak hezky darek, ze musí potesit každého:-). Jsem o tom presvedcena. Mej se hezky, Helenko, M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )