Svíčky Radua Crystal

Už jednou jsem tu o Radu psala, o jejím e-shopu se sklem a svíčkami. Kdo ji zná, dá mi za pravdu, že je to nádhera. A kdo s ní komunikuje, tak jistě ví, že je navíc i hrozně milá a ochotná.

Udělala jsem si u ní znovu radost. Věděla jsem, že budu spokojená, ale má očekávání byla předčena. Ty věci jsou vymazlené, dokonalé se vším všudy, včetně všech detailů, o vůni nemluvě. Bergamot mě dostal nejvíc. K tomu dárečky, no e-shop, který ráda doporučím zas a znova.

Myslím, že v této době je to ještě důležitější, pokud chceme, aby čeští výrobci a obchodníci na našem trhu zůstali.

Tak si poslední večery zpříjemňuji vůní “křišťál”. Nádhera, nedokážu tu vůni slovy popsat, svěží a moc příjemná.

Užívejte volna, lásky času, hezké květnové dny!

4 Comments

 1. VendyW

  Bergamot je nádherná vůně a u svíčky jí vidím poprvé. Já mám hrozně moc ráda bergamotový čaj. Kdysi jsem dostala k svátku od tchána velkou pixlu a od té doby jsem si ho zamilovala.

  • M.

   Souhlasim, vune je to naramna, i caj musí byt moc dobry, takovy jsem asi ještě nepotkala. M.

 2. Souhlasím se vším, co si napsala, Marcelko a navíc děkuji za nádherné fotky. Jednu od Radky mám doma, je to skutečně nádhera!
  Přeji hezký den, Helena

 3. Já jsem nikdy nepálila svíčky jako “zddroj vůně”, spíš pro pocit ohně v domě (když chci vůni, volím olejíček do aromalampy). Ale tvůj článek mne láká tyhle svíčky zkusit.
  Hezkou sobotu

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )