Sprejuji…

Konečně jsem se dostala k dalšímu z mých plánů – takových malých. Napsrejovala jsem všechny možné donesené poklady z procházek a z naší zahrady s tím, že si jimi pak vyzdobím zimní truhlíky.

Takže tu máme bodlák nabílo:

dsc_0534_1

 

Trávu a obilí nabílo:

 

dsc_0533_1

Ale třeba i nerozkvetlé květy lagerstroemie:

dsc_0528_1

 

dsc_0525_1

Jsem zvědavá, zda sprej do té doby neopadá. A teď jsem si vzpomněla, že jsem chtěla nabílit i makovice. Takže ještě nemám hotovo:-). To  doženu.

Pěkný den.

podpis_V1

20 Comments

 1. Tak to budou už asi zimní truhlíky? Zelené větvičky v kombinaci jen s bílou? To už zní tak zimně 🙂 Krásnou neděli Marcelko! Ivana

 2. Marci to je nádhera! Kdysi jsem od kamarádky dostala takto nasprejované šišky, jsou na špejli, mám je schované :-). Těším se na truhlíky. Krásnou neděli D.

 3. To je skvely napad, Marcelko! Zvlast zde u nas, kde snih zname jen z obrazku;-) Jsi ma neutuchajici studnice inspirace!! T

  • M.

   Terezko, moc dekuji za hezka slova. Pravda, u vas jsou ty Vanoce jine – co se pocasi tyce, i kdyz ani u nas nebyvaji bile, jak bychom si prali. Pekny den. M.

 4. Anonymous

  Nápad za milion, teším sa na ďalšiu kreativitu. Prajem veľa krásnych tvorivých dní. Papa Aňa

 5. Asi to v truhlících v kombinaci se zeleným jehličím bude vypadat hezky. Ale přiznám se, že já dávám přednost původním barvám.

 6. Helena Davidová

  Marcelko, skvělý nápad, zasněžené rostlinky vypadají skutečně skvěle.
  Přeji hezký večer, Helena

 7. Marci, moc hezký – vlastně jako vždycky! Já viděla takhle nasprejovaný žaludy (např. zlatý plod a přírodní čepička) a je to naprostá paráda – třeba na vánoční stromeček. 🙂

  Měj hezký večer!
  L.

  • M.

   Ano, pravda, to jsem taky nekde videla – pomoci laku na nehty.-). Dekuji a hezky den. M.

Komentář (email, ani další údaje nejsou povinné, pokud svůj komentář nevidíte, čeká na schválení, zařídím co nejdříve:-) )